Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Další tragická smrt v Hurghadě: Osmatřicetiletou Pavlínu Š. našli mrtvou na pokoji

Další tragická smrt v Hurghadě: Osmatřicetiletou Pavlínu Š. našli mrtvou na pokoji
Zdroj: Facebook.com
egypt
V egyptské Hurghadě zemřela osmatřicetiletá Češka Pavlína Š. Její tělo bylo nalezeno bez známek života v apartmánu, který jí pořídil její přítel. Je možné, že Češka se předávkovala léky. Rodina nyní shání finance, aby tělo mohlo být převezeno zpět do vlasti.

Osmatřicetiletá Pavlína Š. není první Češkou, která za podivných okolností zemřela v egyptské Hurghadě. Případ Moniky a Klárky Kramných je notoricky známý. Soud se shodl, že za jejich úmrtím je násilný čin Petra Kramného, jehož za vraždu 28 lety vězení. Kramný ale od začátku vyšetřování tvrdí, že jeho manželka a dcera byly otráveny.

Proč zemřela Pavlína? Vše nasvědčuje tomu, že se předávkovala léky. "V polovině října našli Pavlínu bez známek života v jejím apartmánu. U jejího těla údajně ležely léky proti depresím. Sestra už obdržela výsledky pitvy, Pavlína se údajně rozhodla ukončit svůj život sama," uvedl web TN.cz, který o případu informoval. Úmrtí Češky později potvrdila také mluvčí ministerstva zahraničí. "Můžeme potvrdit úmrtí české občanky v Egyptě. Zastupitelský úřad je v kontaktu s její rodinou, které poskytuje pomoc," uvedla mluvčí resortu Zuzana Štíchová.

Rodina nyní shání více než 100 tisíc korun, aby ostatky mrtvé ženy mohly být převezeny zpět do Česka. Sestra zemřelé ženy vybírá peníze prostřednictvím portálu GoFundMe. Všechny prosím o pomoc. Chci se se svojí sestrou naposledy rozloučit,“ píše zdrcená sestra.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy