Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Další tragédie na dovolené. Český turista se zabil na Mallorce. Jeho kamarády vyslýchá policie

Mallorca – ilustrační foto.
Mladý muž (ročník 1994) chtěl v pátek skočit do moře. Bohužel trefil skálu. Tělo bylo nalezeno ve skalách v místě S’illot u města Manacor.

„Mělo se to stát včera večer kolem půl osmé ve městě Manacor, který leží ve východní části ostrova Mallorca. Tělo bylo nalezeno ve skalách v místě S’illot, které patří pod Manacor. Dle výpovědi svědků k úmrtí došlo skokem do vody ve skalnaté oblasti. Muž skákal ze skály dolů a bohužel neskočil do vody, ale dopadl na skálu,“ uvedla pro idnes.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Mladík se vydal k moři s kamarády. Pak se jim vzdálil z dohledu. Skupinu nyní vyslýchá policie. Mladí lidé popisují, jak přesně k neštěstí došlo. Mladík byl na Mallorce s cestovní kanceláří Blue Style.

„Stalo se to mimo areál hotelu, během procházky klienti našli nějaký pěkný útes, ze kterého si chtěli skočit do moře. Tento muž tam skočil a bohužel už se nevynořil,“ uvedl pro idnes.cz mluvčí kanceláře Blue Style Václav Nekvapil.

Mohlo by vás zajímat

Další články