Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Další teroristický útok v Londýně? Dvojice islámských radikalistů zavraždila vojáka. Sekáčkem na maso a přímo na ulici před zraky kolemjdoucích!

vražda v londýně
Zdroj: Daily Mail

Za bílého dne se odehrál krvavý útok sekáčkem na maso na britského vojáka poblíž kasáren na jihu Londýna. Voják atak ze strany dvou útočníků tmavé pleti nepřežil. Útočníci se po svém činu nesnažili uprchnout. Nechali se naopak fotit od kolemjdoucích a dávali rozhovory na kameru. Poté začali útočit na policii, která se dostavila na místo činu. Policisté oba muže postřelili. Ti pak byli s vážnými zraněnými převezeni do nemocnice.

Zatím se nepotvrdilo, že se jednalo o teroristický čin, ačkoli útočníci během hrůzného aktu, kdy vojákovi způsobili četná zranění sekáčkem na maso a nožem, provolávali arabsky Alláhu akbar (Bůh je velký).

Server ITV zveřejnil video, na kterém jeden z mužů se sekáčkem na maso ve svých zkrvavených rukou křičí do kamery: "Přísaháme věčnému Alláhovi, že proti vám nikdy nepřestaneme bojovat! Omlouvám se, že to musely vidět ženy. V našich zemích to ale vídají každý den. Nikdy tu nebudete v bezpečí. Svrhněte svou vládu, nezáleží jí na vás."

Do ulic dnes vyšli členové antiislamistické organizace Liga na obranu Anglie, kteří protestují proti islamistickému radikalismu.

Související články

Další články