Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Další těhotenství v královské rodině? Vévodkyně Kate zřejmě čeká čtvrté dítě

Zdroj: Profimedia.cz
Královská rodina
V poslední době se v britských médiích stále častěji mluví o možném čtvrtém těhotenství Kate (39), vévodkyně z Cambridge. Kolem britské královské rodiny momentálně mnoho pozitivních zpráv není, proto by toto těhotenství mohlo přinést svěží vánek a trochu radostné energie.

Pozorovatelé britské královské rodiny si poslední dobou všimli, že vévodkyně Kate se na veřejnosti objevuje ve volných kabátech, což vedlo k podezření, že se snaží zakrýt své možné těhotenské bříško. S touto informací přišel zahraniční portál New Idea. Při svém posledním výletu do Westminsterského opatství dne 23. března totiž na sobě Kate měla kabát s krajkou a vroubkovaným lemem, který podle pozorovatelů chytře odváděl pozornost od jejího bříška.

Pokud bude mít dítě, bude to brzy

Phil Dampier specializující se na britskou královskou rodinu si myslí, že se Kate možná snaží vydat po stopách královny a její dobré kamarádky, korunní princezny Marie Dánské. Každá z nich má totiž čtyři děti. „Kate by měla ráda další dceru," řekl Dampier v rozhovoru pro britský plátek New Idea. „Další rok jí bude čtyřicet let, takže jsem si jistý, že pokud bude mít čtvrté dítě, bude to brzy,” dodal.

Také anglická novinářka Penny Junor (71) říká, že je těhotenství vévodkyně Kate možné. „Kate je velmi mateřský typ a miluje rodinný život,“ nechala se slyšet pro New Idea.

Související články

Další články