Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Další tajemný muž z budoucnosti: Přicestoval z roku 3300 a nese strašlivou věštbu

Takhle zní proroctví!
V poslední době se roztrhl pytel se záhadnými lidmi, kteří tvrdí, že k nám přicestovali z budoucnosti a přinášejí s sebou děsivou věštbu. Před nedávnem šlo o jistého Noaha, který prošel detektorem lži, na němž ani jednou nezaváhal, a sdělil podivnou věštbu. Tentokrát se má jednat opět o muže, který se objevil údajně v Paříži a přichází z roku 3300, aby varoval lidstvo před velkou hrozbou.

Záhadný muž, který se měl objevit v Paříži, k nám do roku 2018 přicestoval údajně až z roku 3300, aby lidstvo varoval hrozným proroctvím. Podle jeho slov by totiž naši planetu v následujících několika desetiletích měli ovládnout roboti, s nimiž budeme svádět nekončící válku.

Jeho varování směřuje hlavně k tomu, abychom se vyhnuli umělé inteligenci, která by nás v budoucích letech mohla kompletně zničit a vyhladit. „Nepocházím odsud. Narodil jsem se 1. prosince 3258 v Evropském impériu,“ tvrdí.

Dále upozorňuje na to, že člověk nemůže nikdy vyhrát válku s roboty. „Nejsou to jen roboti. Jsou chytří a mohou se samostatně rozhodovat a komunikovat mezi sebou,“ hovoří o problému s roboty.

Před nějakým časem se objevil jiný cestovatel v čase, který se jmenuje Noah. Ten prohlásil, že při cestování časem riskoval život, aby se dostal do naší doby. Jeho úkolem je prý informovat současné lidi, co je čeká. Mimo jiné prý dorazíme v roce 2028 na Mars a cestování časem se stane běžnou kratochvílí. Také nás převálcuje umělá inteligence a Donald Trump bude znovu zvolen prezidentem.

Po Zemi se prý budou brzy promenádovat jakoby sklenění Google roboti a technologie se budou samy starat o domácnosti. Populární budou bitcoiny, stále se ale budou používat klasické měny. V roce 2030 bude prezidentkou USA tajemná osoba jménem Ilana Remikee.

Pokud je to pravda, tak by se lidstvo mělo opravdu obávat a možná přehodnotit své plány do budoucnosti. Nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články