Do redakce eXtra.cz dorazila další informace, kterou jsme si nemohli nechat pro sebe. Přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová lovila chlapa mezi sportovci už několik let. A občas se jí zadařilo.

Jejím častým útočištěm byl oblíbený bar zlatokopek a sportovců Kozička, kde se někdy dějí opravdu šílené věci. Podle zdroje, který nám napsal, Veronika trávila víkendy právě v tomhle podniku a vyhlížela, kterého sportovce si domů odveze!

Po pár výjezdech do ulice Kozí si Verunka odnesla trofej jménem Jan Rajnoch, hezoun a úspěšný fotbalista Liberce.

Jan údajně Veroniku miloval a snažil se jí dát vše, na co jen měl. Trávili spolu hodně času, dokonce věřil, že s ní zůstane. Dočkal se ale úplně jiné odezvy, než čekal!

Veronika začala mít pocit, že dárečků, drahých večeří a luxusních výletů má jaksi méně než na začátku vztahu. Tak se rozhodla, že to takhle nenechá!

Po dlouhodobých neshodách ve vztahu se Veronika a Jan rozešli v roce 2014. Všichni zřejmě víme, že Verunka má dost vysoké nároky a obyčejná láska nebo pár hezkých slov vztah rozhodně neudrží.

Potom se Veronika vrátila do oblíbeného baru a pomalu jí došlo, že ty největší pracháči jsou za mořem.

Prý si půjčila peníze na cestu za moře a vydala se hledat svého vysněného muže. A jak to dopadlo, už všichni víme.

P.S.: Oslovili jsme i Jana Rajnocha, aby krátce na Verunku zavzpomínal. O vztahu se bavit nechtěl. Prý je to nesmysl. Vůbec se nedivíme, že na tento vztah chtěl rychle zapomenout.