Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Další sportovec v životě Veroniky Kopřivové. Jako odplatu za svou lásku dostal od Veroniky košem!

Jaromír Jágr není jediný úspěšný sportovec v životě Veroniky
Kopřivové. Verunka je známá tím, že už několik let se pohybuje mezi
sportovci a snaží se ulovit toho nejmovitějšího.
Zdroj: instagram
Jméno Veronika Kopřivová je mezi sportovci známá firma. Už léta se totiž snaží ulovit hokejovou nebo fotbalovou hvězdu. Před dvěma lety chodila s jedním slavným fotbalistou. Podle zdrojů eXtra.cz to byla pěkná Itálie!

Do redakce eXtra.cz dorazila další informace, kterou jsme si nemohli nechat pro sebe. Přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová lovila chlapa mezi sportovci už několik let. A občas se jí zadařilo.

Jejím častým útočištěm byl oblíbený bar zlatokopek a sportovců Kozička, kde se někdy dějí opravdu šílené věci. Podle zdroje, který nám napsal, Veronika trávila víkendy právě v tomhle podniku a vyhlížela, kterého sportovce si domů odveze!

Po pár výjezdech do ulice Kozí si Verunka odnesla trofej jménem Jan Rajnoch, hezoun a úspěšný fotbalista Liberce.

Jan údajně Veroniku miloval a snažil se jí dát vše, na co jen měl. Trávili spolu hodně času, dokonce věřil, že s ní zůstane. Dočkal se ale úplně jiné odezvy, než čekal!

Veronika začala mít pocit, že dárečků, drahých večeří a luxusních výletů má jaksi méně než na začátku vztahu. Tak se rozhodla, že to takhle nenechá!

Po dlouhodobých neshodách ve vztahu se Veronika a Jan rozešli v roce 2014. Všichni zřejmě víme, že Verunka má dost vysoké nároky a obyčejná láska nebo pár hezkých slov vztah rozhodně neudrží.

Potom se Veronika vrátila do oblíbeného baru a pomalu jí došlo, že ty největší pracháči jsou za mořem.

Prý si půjčila peníze na cestu za moře a vydala se hledat svého vysněného muže. A jak to dopadlo, už všichni víme.

P.S.: Oslovili jsme i Jana Rajnocha, aby krátce na Verunku zavzpomínal. O vztahu se bavit nechtěl. Prý je to nesmysl. Vůbec se nedivíme, že na tento vztah chtěl rychle zapomenout.

Související články

Další články