Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další špindíra ve Výměně manželek: Její dcera (2) má ČERNÉ ZUBY, doma ani NEUKLÍZÍ!

+ Dalších 14 fotografií
Výměna manželek pokračuje a o dramata nebude nouze. V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže Lucka postarat o standardní rodinu se dvěma dětmi ke spokojenosti pána domu a zda Štěpánka udrží svůj temperament na uzdě v pro ni zanedbané domácnosti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (24), Radkem (28), Laurou (1) a Vanesou (2), kteří žijí v Liberci.

Rodinu z Ratenice přihlásila do Výměny manželek Štěpánka. S partnerem se často hádají, a tak chce, aby si vyzkoušel život s jinou ženou. Martin jí byl navíc několikrát nevěrný, nicméně krizi ustáli a Štěpánka mu kvůli dětem odpustila.

Partneři v druhé rodině jsou spolu už čtyři roky, a jak sami říkají, z jejich vztahu se vytratila láska a spolu žijí spíše jako spolubydlící. I tímto vztahem otřásla nevěra, tentokrát viníkem byla Lucie.

Velké rozčarování po příjezdu do nové rodiny čeká na Štěpánku. Její náhradní domácnost je hodně zanedbaná a všude je špína. Zanedbaná není podle jejích slov jen domácnost, ale i děti. Jedna z dcer má úplně černé nevyrostlé zuby a nikdo z dívčiných rodičů to dosud neřešil. Podaří se Štěpánce změnit chod této rodiny?

Související články

Další články