Další soutěžící ze Zrádců byli odhaleni: Z klece na hrad Křivoklát míří Patrik Kincl
Nejďábelštější hra Zrádci zamíří už na podzim na obrazovky televize Prima. Ta postupně odkrývá, kdo se ve druhé sérii objeví. Diváci znají již prvních deset soutěžících a je na čase představit další. Je mezi nimi slavný zápasník, modelka nebo právnička. Moderování se i tentokrát ujme Vojtěch Kotek.
Druhá řada psychologické detektivní hry Zrádci se neúprosně blíží. Televize Prima odhalila další pětici soutěžících, kteří na hradě Křivoklát budou bojovat o výhru. Princip hry zůstává stejný a jednoduchý. Skupiny soutěžících plní denní úkoly, ale zásadní je, že každou noc skupina zrádců jednoho z účastníků ze hry vyloučí.
Zbylí účastníci mají možnost hlasováním domnělého zrádce odhalit a ze hry vyloučit. Celou dobu divák sleduje klasickou a vlastně i oblíbenou zápletku – kdo vyhraje? Dobro, nebo zlo? Věrní, nebo zrádci? Díky vybraným hráčům se jedná o skvělou psychologickou hru.
Z klece na hrad
Nově odhaleným hráčem je slavný zápasník Patrik Kincl. Ten natáčení dokonce podřídil i své tréninky. „Musel jsem kvůli tomu trochu přeorganizovat tréninky. Ale počítal jsem s tím dopředu, tak snad si s tím poradím. Bude to pro mě úplně nová zkušenost. Teprve se ukáže, jak moc jsem důvěřivý, nebo naopak nedůvěřivý,“ řekl pro TV Prima.
Práce v modelingu jako výhoda
Dvanáctým odhaleným účastníkem je krásná modelka Veronika. „Díky práci v modelingu jsem měla možnost spolupracovat s různými typy lidí, naučila jsem se přizpůsobovat situacím a vycházet i se složitějšími povahami. Myslím si, že to pro mě může být velká výhoda. Měla jsem i pocit, že jsem se v životě zasekla, a chtěla jsem vystoupit ze stereotypu. Udělat něco odvážného, abych se nebála a šla za svými sny. Nechci jednou litovat, že jsem to nezkusila,“ míní.
Sází na řeč těla
Do Zrádců míří i hudebník a lékař Marcell. „Na Zrádce se moc těším, protože podle mě je to zatím nejlepší reality hra, jaká se v Česku objevila na obrazovkách. Jsem zvědavý, jak dopadne druhá řada. Připravoval jsem se fyzicky – chodím do fitka, snažím se starat o své tělo. Určitě se budu snažit trochu předvídat, co budou ostatní hráči dělat, a podle gest a chování poznat, jestli mluví pravdu. Tělo totiž často prozradí víc než slova,“ svěřil se.
Doporučené video: Finále první série Zrádců:
Právnička a matka v jednom
Čtrnáctou soutěžící je právnička Anička. „Do Zrádců jsem se přihlásila, protože jsem odmalička milovala deskové hry, jako je například Městečko Palermo, a hrajeme je i teď v dospělosti s mými dětmi. Myslím, že mě charakterizuje to, že jsem zvídavá a hravá. A právě díky té hravosti jsem se rozhodla to zkusit a hru si užít,“ řekla.
Život jako sociální experiment
Ve Zrádcích uvidíme i přírodovědce Roberta. „Celý život vnímám trochu jako hru. Ne že bych neustále někoho zrazoval nebo lhal, ale už jen žít v cizí zemi znamená umět se přizpůsobit a komunikovat s místními. Nejde to dělat tak, že člověk přijde a začne ostatní poučovat – to prostě nefunguje. Život beru jako určitý sociální experiment. Baví mě pozorovat lidi, analyzovat jejich chování a přemýšlet nad tím. Takže když už jít do nějaké hry nebo reality show, tak právě do Zrádců, protože tam se to všechno dobře propojuje,“ sdělil.
Související články

Zrádci odhalili další pětku soutěžících: Na Křivoklát míří i Čestmír Strakatý

Natěšená Brzobohatá, vyšetřovatelka Petra či manipulativní Sára. První pětice Zrádců odhalena

Daniela Brzobohatá míří do Zrádců. Moderátorka promluvila o své taktice

Rozjeté hvězdy Zrádců, veselá Perkausová a smyslné tanečky slavných krásek. Alkohol tekl na party Primy proudem

Sandeva se vysmála Prachařovi, Kotek předváděl intimnosti s Radanou. Vánoční Máme rádi Česko ovládly partnerky

Máme rádi Česko je zpět s novými díly: Oslaví Šebrleho padesátku a dorazí i partnerky Boučka, Kotka a Prachaře
