Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další soutěžící v Tvoje tvář má známý hlas odhalen! Herec se nedávno přiznal k homosexuální orientaci a těší se na extravagantní kostýmy

Zdroj: TV Nova/Profimedia.cz
Už jsme vás dost napínali v tom, kdo bude dalším soutěžícím v tolik očekávaném pokračování show Tvoje tvář má známý hlas. Jako indicii jsme vám ukázali fialovou masku, pod kterou se skrýval mladý herec. Znáte ho především z nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tak už víte, kdo by to mohl být?

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas co nevidět odstartuje a na povrch postupně vyplouvají další a další jména soutěžících. Po Ivaně Jirešové, Aničce Slováčkové, Davidu Gránském a Romanu Vojtkovi víme, kdo bude pátý do party.

Je jím mladý herec Jan Cina, který se nedávno přiznal k tomu, že má radši kluky, a otevřeně řekl, že s chlapem žije. Nemá se za co stydět. Gay komunita ho miluje, tak to bude mít určitě velké fanouškovské osazenstvo.

Herce můžete znát především z Ordinace, kde právě hrál i s Ivanou Jirešovou, se kterou se teď bude od srpna potkávat na natáčení této oblíbené soutěže. Už teď se nemůže Honza dočkat, jak předvede své taneční umění před kamerami. Sám o sobě tvrdí, že je velký exhibicionista, i když působí spíš plachým dojmem.

Související články

Další články