Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Další soutěžící Survivoru odhaleni: Vizážistka s těžkým osudem či jehovista, který byl do třiceti panicem

Účastníci Survivoru.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Účastníci

Survivor v očekávané nové řadě již brzy začne a Nova pomalu odkrývá účastníky. Většina z nich už je známá, ovšem některá jména stále chybějí. Televize v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici, nyní představila čtyři účastníky, fitness trenérku Terezu Schejbalovou (22), trenéra skateboardingu Tomáše Weimanna (33), vizážistku Žanetu Skružnou (23) a technika Martina Konečného (45). 

Další jména soutěžících Survivoru jsou odkryta. O výhru 2,5 milionu korun bude soutěžit například Tereza Schejbalová, která život zasvětila sportu. Od patnácti let se věnuje profesionálně atletice, její disciplínou je skok o tyči, a k tomu na částečný úvazek pracuje ve fitness centru. Její předností je houževnatost a ze sportu je zvyklá se nevzdávat.

„Já jsem už od dětství velkým fanouškem této soutěže a vždycky mě tahle show fascinovala. Jedním z důvodů, proč jsem se do ní přihlásila, je to, že vyrůstám ve světě, jehož téměř neoddělitelnou součástí jsou digitální technologie a sociální sítě, a já bych si chtěla vyzkoušet být nějakou dobu bez těchto vymožeností,“ prozradila pro TV Nova v tiskové zprávě.

Tomáš neměl jednoduché dětství

Dalším potvrzeným účastníkem je trenér skateboardingu Tomáš Weimann, který neměl úplně jednoduché dětství. Říká, že i když byl naživu, tak nežil. Život mu začal nastavovat přívětivější tvář, když se vydal do Asie, kde meditoval v buddhistickém chrámu. Stále má mnoho snů, které by si rád splnil: Chce se pořádně naučit hrát na klavír, začít malovat, tančit salsu a na motorce projet Evropu a také zvítězit v Survivoru.

„Svou účast v Survivoru beru spíše jako zkoušku, zda to, čím jsem si v životě musel projít, a ty zkušenosti, které jsem si z toho vzal, budou dostatečné. Zkrátka si chci ověřit, že to zvládnu tak, jak si myslím,“ prozradil Weimann.

Přítel Žanety spáchal sebevraždu

O výhru zabojuje i vizážistka Žaneta Skružná, která je nesmírně upovídaná a energická. Prošla si těžkým životním obdobím poté, co její přítel, se kterým strávila čtyři roky, spáchal sebevraždu. Tato zkušenost ovlivnila její osobnost a říká, že od té doby je empatičtější.

„Pojďme si říci na rovinu, že já jsem zvyklá jíst šestkrát denně. Jím hodně, jídlo mám ráda a chutná mi. Občas se lidé okolo mě diví, kolik jsem toho schopná sníst. Nikdy jsem podobné situaci, kdy bych nemohla jíst, vystavena nebyla. Sama jsem na to zvědavá, jak se s tím popasuji. Zároveň si myslím, že je to hodně o stavu mysli a o vlastním nastavení, jak se k tomu postavíte. A já se k tomu hodlám postavit čelem.“

Živel Martin

Technik Martin Konečný je opravdový živel, který se vymyká všem stereotypům. Do svých třiceti let byl i díky rodičům členem církve Svědků Jehovových a neměl žádnou sexuální zkušenost. Ve svém životě měl jednu přítelkyni, kvůli které z církve odešel a začal s ní žít, ale ona ho následně opustila. V pětačtyřiceti se stále cítí být mladý a svobodný, proto se i přihlásil do Survivoru, aby si vyzkoušel, zda dokáže obstát v konkurenci mladších soutěžících.

„V reálném životě nemám téměř žádné přátele, protože je ani nepotřebuji. Takovou už mám zkrátka osobnost. Nemám potřebu s někým sdílet, když mě něco trápí, protože mě nikdy nic netrápí. Trápí mě pouze to, co si o mně myslí má matka nebo můj zaměstnavatel. To jsou jediné dvě osoby, u kterých mě zajímá, co si o mně myslí,“ uvedl.

Další účastníci

Televize Nova již potvrdila účast těchto účinkujících: herec Václav Matějovský, fotbalista Petr Švancara, slovenský youtuber Filip Jánoš, barmanka Hana Gelnarová, Andrea Bezděková, Kateřina Klinderová alias Kundosaki a realitní makléř Jiří Hanousek, Barbora Mlejnková, herečka Karolína Krézlová, tanečnice Johana Fabišíková, vítěz ankety Muž roku 2016 Josef Kůrka, osobní trenér Adam Bůžek, svobodná matka Soňa Sedláčková, interiérový designer Matěj Quitt nebo průvodkyně v turistické agentuře Ludmila Puldová.

První epizodu uvidí diváci Voyo 25. ledna a diváci TV Nova 1. února. Proti sobě se postaví dva kmeny složené z těch nejodvážnějších a nejdrsnějších kandidátů. Jejich dobrodružstvím bude opět provázet zkušený moderátor Ondřej Novotný.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy