Lucie Borhyová (39) je v šoku, takový útok na svou osobu si tedy rozhodně nezasloužila. Někdo udělal nechutné porno fotomontáže, které by klidně mohly Lucii ublížit. Moderátorka se samozřejmě začala okamžitě bránit.

Ve spolupráci s TV Nova již kontaktovala právníky. O tom jsme informovali již dříve. Tohle je opravdu nechutná sranda a každému normálnímu člověku je snad hned jasné, že se nejedná o autentické fotky. Fanoušci Lucie jsou velmi rozhořčeni a plně za ní stojí.

Třeba jistý pan Mirek sice váhal, ale nakonec připustil, že se jedná o fake fotky. „Podle mě to je fotomontáž, a jestli to je pravda, tak bych tomu umělci uřízl koule a nebo s ním do kriminálu mezi pořádné hochy, kteří rádi sex se spolubydlícím. Nemusím Borhyovou, ale tohle je prasárna největšího kalibru,“ vzkázal rozhořčeně.

Bránit se proti lžím a oplzlým fotkám bude velmi složité. Existuje totiž spousta stránek, které jsou plné podobných fotomontáží. Lucie Borhyová není bohužel první ani poslední celebritou, kterou někdo takto zneuctil…