Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Další šokující díl Výměny manželek! Podnapilý otec řve a sprostě nadává dětem

+ Další 2 fotografie
V premiérovém díle ve středeční Výměně manželek bude pěkně napjatá atmosféra. V tomto díle uvidíme, jak si poradí kreativní Martina v moravské rodině se třemi dětmi a tatínkem, který se rozhodně nevyhýbá alkoholu, sprostým slovům a otřesnému chování k dětem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Hevlína na Moravě, kterou tvoří Mirka (41), Honza (50), dcery Jana (14), Sára (10) a syn Honza (4). Na druhé straně se seznámíme s Martinou (47), Ondrou (34) a dcerou Kateřinou (8), kteří žijí v Hrusicích.

Rodinu z Hevlína přihlásila do Výměny manželek Mirka, která si myslí, že u nich doma je vše špatně a neustále se tam křičí. Druhý manželský pár má oproti tomu idylický vztah a do pořadu je hnala pouze zvědavost. Martina se v náhradní rodině nejvíce obává despotického manžela.

A přesně na takového narazí. Už po pár dnech zjistí, že Honza pije víc, než je zdrávo a po několika pivech je navíc sprostý a neustále řve na děti. Slzy a křik se budou během deseti dní ozývat dost často.

Mohlo by vás zajímat

Další články