Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Další smutný konec dětské hvězdy: Anakin Skywalker z Hvězdných válek skončil v léčebně!

Jake Lloyd jako malý veselý kluk a jako dospělý nemocný muž dnes.
Zdroj: Profimedia
Jake zazářil jako roztomilý chlapeček v roli Luka Skywalkera v kultovních Hvězdných válkách. Všichni mu předpovídali velkou kariéru, ale on se herectví moc nevěnoval. Objevoval se v menších rolích a naposledy stál před kamerou v roce 2005. Od té doby to s ním šlo z kopce.

Osudy dětských hvězd nejsou jednoduché. Nejdřív je všichni hýčkají jako roztomilé panenky, ale hned, jak dospějí, tak o ně filmaři ztratí zájem.

Jake Lloyd (27) jedním z takových roztomilých chlapečků byl. Jenomže o pár let později se z něj stal pěkný rebel. V létě ho policie zatkla za rychlou jízdu bez řidičáku a on skončil ve vězení. Na fotce už vypadá jako velký drsňák se šrámy na obličeji. Prostě dospělý chlap.

Jak to ale vypadá, tak jeho porušování zákona má své důvody. Jeho maminka Lisa pro server tmz.com potvrdila, že Jake skončil v léčebně kvůli schizofrenii. Začal být nebezpečný sám sobě a jeho osobnost se prý stále měnila. „Věříme, že se jeho stav co nejdřív zlepší,“ doufá matka a i celá rodina.

Jeho problémy mohly začít už po natáčení Hvězdných válek. Ostatní děti si z něj prý začaly dělat legraci a on už nikdy nezapadl do kolektivu. To vysvětluje, proč už nikdy poté nechtěl moc natáčet.

Související články

Další články