Proč se Justin Bieber (19) poslední dobou chová ještě víc jako cvok? Nemůže za to ani alkohol, ani marihuana a ani kokain. Mohou za to steroidy, a to konkrétně clenbuterol, kterým se dopují vrcholoví sportovci. A má i vliv na vaši psychiku.

S tímto tvrzením přišel britský plátek Sun a odvolává se na blízké okolí zpěváka. Toho totiž nedávno kopli do zadku dva členové jeho ochranky, kteří už měli dost poskakování pro devatenáctiletého usmrkance, jenž si ve dvě ráno nechává posílat pro trávu, s kamarády demoluje cizí majetek, víkendy tráví v bordelu, kde utratí desítky tisíc, a vyvolává rvačky, které za něj musí dokončit právě jeho gorily, protože Justýna pak strachy zaleze jako zděšená žížala a do země by ho zapleskla i průměrná desetiletá holka. A když dávali výpověď, bylo u toho hodně veselo.

Bieberův manažer zuřil, až se hory zelenaly, a bodyguardi si nenechali vše pro sebe. Justin je údajně závislý i na steroidech, což je i důvod, proč má nyní bicáky až do nebes, a pravidelným posilováním to rozhodně nebude. Ještě nedávno vypadal jako závodní chroust, zatímco nyní by se ho mohl leknout i Chuck Norris. A proměna ve svalovce byla příliš rychlá, aby byla přirozená. Kvůli steroidům se chová jako blázen a jeho nedávné zatčení v opilosti je jen taková špička ledovce.

Jak říkáme. Je to prostě idol.