Ornelle Štikové (21) se občas do života připletou podivné ženy, které mají pocit, že i ony patří do života jejího partnera Josefa Kokty (56). Jednou z nich je jakási blondýna, která si říká zpěvačka a která zřejmě trpí bludy, protože je přesvědčena, že je s Koktou ve chvíli, kdy je s ním pouze jeho oficiální partnerka Ornella.

„Čau, Pepa je u mě, to asi víš,“ napsala nedávno tato žena vystupující pod jménem Tachmina Ibragimová na Facebook Štikové. Buď má ale Pepa Kokta dvojníka, nebo má Tachmina schopnosti přemisťovat se z místa na místo, aniž by si toho kdokoliv všiml, protože v danou chvíli u Kokty byla jedině Ornella. „Pepa má teď hlavu v mém klíně,“ odpověděla nešťastnici matka nejslavnějšího syna roku 2013 Quentina Kok­ty.

Ibragimová je podle našich informací pro slávu schopna udělat cokoliv, nedávno jsme informovali, jak se snažila svými prsy udusit zpěváka Bohuše Matuše (40), z čehož vznikly snímky jen pro velmi otrlé jedince. „Tuhle paní fakt neberu jako konkurenci,“ řekla nám Ornella, která se podobným individuím jen směje.