Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další slavomanka na scéně? Neznámá žena obtěžovala svými prsy zoufalého Matuše, teď útočí na Facebooku na Ornellu Štikovou!

Ornella se musí potýkat s útoky neznámých lidí, kteří by se ale rádi
stali známými.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Ornelle Štikové (21) se občas do života připletou podivné ženy, které mají pocit, že i ony patří do života jejího partnera Josefa Kokty (56). Jednou z nich je jakási blondýna, která si říká zpěvačka a která zřejmě trpí bludy, protože je přesvědčena, že je s Koktou ve chvíli, kdy je s ním pouze jeho oficiální partnerka Ornella.

„Čau, Pepa je u mě, to asi víš,“ napsala nedávno tato žena vystupující pod jménem Tachmina Ibragimová na Facebook Štikové. Buď má ale Pepa Kokta dvojníka, nebo má Tachmina schopnosti přemisťovat se z místa na místo, aniž by si toho kdokoliv všiml, protože v danou chvíli u Kokty byla jedině Ornella. „Pepa má teď hlavu v mém klíně,“ odpověděla nešťastnici matka nejslavnějšího syna roku 2013 Quentina Kok­ty.

Ibragimová je podle našich informací pro slávu schopna udělat cokoliv, nedávno jsme informovali, jak se snažila svými prsy udusit zpěváka Bohuše Matuše (40), z čehož vznikly snímky jen pro velmi otrlé jedince. „Tuhle paní fakt neberu jako konkurenci,“ řekla nám Ornella, která se podobným individuím jen směje.

Související články

Další články