Jedna z nejexcentrič­tějších zpěvaček Lenka Lo Hrůzová (24), kterou do šoubyznysu hodila soutěž Hlas ČeskoSlovenska, zaujala nejen svým hlasovým projevem, ale s jejím příběhem rozervané teenagerky, která utekla od rodičů, se samozřejmě ztotožnila spousta holek.

K drsnému mládí samozřejmě patřily i drogy a podobně jako Tereza Pergnerová nebo Michal Penk si i Lo ujížděla na pervitinu. „Bylo to složitější. Není to tak, že bych se chytla nějaké party a začala fetovat. Já jsem byla vždycky proti tomu, akorát jsem bohužel neměla štěstí na situace, které mě do toho dostaly. Vždycky jsem byla takový hipísák, jezdila jsem na technoparty a do rána tančila. A hrozně jsem obdivovala lidi, kteří se mnou vydrželi. V tu dobu mě vůbec nenapadlo, že si pomáhají nějakými podpůrnými látkami. A tak jsem to chtěla zkusit taky,“ řekla v rozhovoru pro server Blesk.cz Hrůzová.

Na pervitinu ujížděla skoro šest let a nakonec se jí podařilo zbavit se závislosti sama. Teď si musí mladá nadějná hvězda dát pozor, jakými lidmi se bude obklopovat, protože to teď bude to nejdůležitější, aby se její popularita mohla pořádně rozrůst.