Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Další skandál kolem Lucie Vondráčkové: PODEZŘENÍ Z PADĚLÁNÍ!

+ Dalších 10 fotografií
THE PERFECT COPY
Zatímco Lucie Vondráčková (38) už delší čas bojuje s manželem Tomášem Plekancem (35) o to, aby mohla zůstat v Kanadě i s jejich společnými dětmi (a pokud možno na jeho účet), kolem ní a jejích aktivit jako by se stahovala čím dal černější mračna. Jde o film The Perfect Kiss.

Na podzim do kin uvedený film s Luckou v hlavní roli totiž nápadně připomíná ruský seriál Něvaljaška (Google Překladač nabídl překlad Malá panenka) z roku 2016. O co jde?

Ostatně posuďte sami: Čtyřdílné ruské melodrama (na YouTube je k vidění v původním znění bez titulků) vypráví příběh roztržité třicátnice Valji, o kterou se rodiče i přes její věk starají jako o malé dítě a ovládají každý její krok. Snaží se jí dohodit nápadníka, jakéhosi nerda, a když odmítne jeho i rodičovskou péči a nastěhuje se do bytu pronajmutého od Olega, aspoň ji potají v průběhu děje sledují. Valja netuší, že Oleg byt bez skrupulí pronajal ještě dalším dvěma nic netušícím lidem: onomu nápadníkovi a navíc též sportovci Igorovi, který si vydělává trénováním lidí v parku. Ten se stane pánem domácnosti, spolubydla peskuje s úklidem i stravou a nutí je cvičit. Zlotřilý Oleg si mezitím začne s nejlepší kamarádkou Valji Svetou, která kvůli tomu opustí manžela. Časem si ale svou chybu uvědomí a vrátí se k němu.

Kopírka

Na začátku příběhu navíc Valja přijde o práci v autosalonu, když kvůli dopravní zácpě jede na místo setkání s klientem Dimitrijem metrem, v autě si ale zapomene klíčky od prodávaného vozu a už ani neví, kde zaparkovala své auto. Obchod padá. Klient odejde a Valja dostává padáka. Časem na Dimitrije narazí, když se nevědomky uchází o práci v jeho firmě, což odmítne. Na úplném konci seriálu se oba zamilují a dají si i hubana, což přes webovou kameru tajně sledují i její šmírující rodiče, kteří se předtím u dceřina přítele nechali zaměstnat.

A teď děj Perfect Kiss: Hlavní hrdinka se jmenuje Tanya a žije v Kanadě. To je jeden rozdíl. Druhý je sníh a třetí to, že její původní prací, než ji vyrazili, bylo dělat realitní makléřku. Ale také na místo schůzky s klientem jela metrem a také klíčky od prodávaného apartmánu zapomněla v bouráku, který neví, kde zaparkovala. Stejně tak hlídá dvě děti, které kdekdo mylně považuje za její vlastní. A pak už jen stačí zaměnit jména dalších postav z ruského seriálu za ta kanadská (z Igora je Arnold, z Olega Dr. Steve Press, z Dimitrije Brian a ze Svety Britney) a ve stručnosti už prakticky každý ví, o čem The Perfect Kiss je.

Být seriál Něvaljaška anglicky a ne rusky a nemít dvojnásobnou délku co kanadské dílo někdejší četařky Babinčákové (takže měl čas některé motivy děje víc rozvinout), dalších rozdílů si skoro ani nejde všimnout.

Nicméně ruský seriál se datuje do roku 2016, The Perfect Kiss přišel do kin na podzim 2018.

Adamcová na námi zaslané otázky ani po delší době nereagovala, i když dosud na e-maily odpovídala často v řádu několika minut. Autory ruského seriálu se nám také zatím nepodařilo zkontaktovat.

Trable Perfect Kiss

The Perfect Kiss provází vůbec řada nepříjemností. Nedávno se konečně objevil v českém obchodě iTunes, ale když redakce eXtra.cz přinesla článek, že natěšeným divákům někdo za tři stovky prodával film bez českého dabingu a titulků, aniž by je na to upozornil, film okamžitě zase přestal být dostupný.

Zvláštní snímek česká kritika zdrtila, do kin na něj přišlo sotva pět set lidí, objevil se i podvod s hlasováním na ČSFD a s až urážejícími dvanácti procenty ze sta se krčí v odpadu světové filmografie.

Mohlo by vás zajímat

Další články