Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Další šílená Výměna manželek: Dům obehnaný ostnatým drátem, smrad z cigaret i drsné vtípky siláckého manžela

Dramata ve Výměně manželek: Nevhodné vtipy, ostnatý drát i počítání cigaret
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Tv Nova
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
výměna manželek

Ve středu se mají diváci reality show Výměna manželek na TV Nova opět na co těšit. Akční Denisa z Čáslavi zamíří do Ostravy, kde domácnosti vládne mobilní telefon. Michaela zase stráví desetidenní "dovolenou" v rodině, kde se vše podřizuje tatínkovi a jeho siláckému sportu. 

Sport vs. pohodlí

V novém díle oblíbené reality show Výměna manželek bude opět o zábavu postaráno. První rodina žije v Čáslavi ve vlastním rodinném domě. Denise je 34 let a pracuje v sociálních službách s rodinami a dětmi. Zdeňkovi je také 34 let a pracuje v lihovaru. Spolu mají patnáctiletého Zdeňka, který hraje volejbal, a desetiletého Dominika, který se věnuje fotbalu. Rodina je velmi akční a žije sportem. Tatínek je profesionální strongman – tahá kamiony. Do pořadu rodinu přihlásila maminka, které vadí, že všichni tři chlapi doma jsou nepořádní. Chod domácnosti se přizpůsobuje Zdeňkově sportovní kariéře.

Druhá rodina žije v pronajatém bytě 5+1 v Ostravě. Michaele je 37 let a je na mateřské dovolené. Tomášovi je 31 let a pracuje jako strojník-bagrista. V domácnosti s nimi žije jejich společný syn Lionel (11 měsíců) a děti z předchozích Michaeliných vztahů: dvacetiletý syn Daniel se sedmnáctiletou přítelkyní Sabinou, Ivana (14), Michaela (12) a Marcus (6). S myšlenkou přihlásit se do Výměny manželek přišel Tomáš kvůli dětem. Chtěl by nastavit pro ně nějaký režim.


Vtipy přes čáru

Denisa se přizná, že v Ostravě nikdy nebyla, a dokonce tam ani nikdy nechtěla zavítat. U vchodu do nového domova ji zaujme ostnatý drát. Dům se jí ale líbí, jen při pohledu na popelník znejistí. Nemá ráda, když se doma kouří. Z dopisu zjistí, že po dobu natáčení bude Tomáš s ní doma, z čehož Denisa nemá radost. Seznámení proběhne v pořádku, všichni jsou si sympatičtí.

Hned první ráno Denisa zjistí, že děti jsou stále na telefonu. Proto se snaží se šestiletým Marcusem hrát stolní hry a najít mu jinou zábavu. Člověče, nezlob se se stane jeho oblíbenou hrou. Do domácích prací se zapojí i obě dcery, což Tomáš komentuje tak, že kdyby doma měly mámu, tak to samy od sebe nikdy neudělají. Denisa uvaří, ale prozatímnímu manželovi její první jídlo moc nechutná. Denisa také bojuje s buzením dětí, aby stihly školu.

Ani Michaela nebyla nikdy v Čáslavi. Prozatímní dům se jí moc líbí, rodina má podle ní vkus. Nejvíce se jí líbí koupelna. Nová rodina je jí zprvu sympatická. Druhý den ráno si Michaela připadá jako na dovolené. Vadí jí ale vtípky jejího "nového" manžela, které jí přijdou přes čáru. Zdeněk ji vezme do posilovny, kde jí ukáže, jak se připravuje na sportovní výkony. Snaží se Michaelu zapojit i do tréninku, ale moc jí to nejde. Náhradní manželka se v nové domácnosti přestane cítit dobře, když nabude dojmu, že se musí ptát, z čeho smí vařit, nebo že se počítají cigarety, které vykouří. Také ji velmi vyčerpává příliš upovídaný náhradní partner.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy