Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další sexuchtivá učitelka: Vybrala si dospělého studenta, ale i tak půjde sedět

Učitelka se neubránila a svedla studenta.
Zdroj: Policie Ohio
Učitelce se zachtělo mladého kolouška, a tak si vybrala z řad svých studentů. S jedním z nich udržovala sexuální poměr tři měsíce. To ale neměla dělat, teď je obžalovaná ze sexuálního obtěžování. A to i přes to, že studentovi už bylo 18 let.

Bývalá středoškolská učitelka Sue Link-Bukovitz čelí obvinění ze sexuálního zneužívání svého studenta. Údajně měla mít poměr s Akronem Beaconem Journalem (18) od října do prosince.

Učitelka má ale velký problém, protože Akron byl její student. Přestože je mu už 18 let, podle zákona v Ohiu se jedná o trestný čin. Sex mezi učitelem a studentem je tam trestný v jakémkoliv věku.

Obvinění padlo 14. prosince. Vdaná matka dvou dětí se ale cítí nevinná. Její personální spis ve škole nevykazuje žádné stížnosti jejího studenta. Takže je jasné, že ho rozhodně neznásilňovala.

Po provalení ihned odešla na placené volno. Po pár dnech ale poslala svoji oficiální výpověď ze školy. Slyšení je naplánováno na 31. května ve Wayne County.

Související články

Další články