Vypadá to, že se z Anglie stává centrum všech nemravností a morálně pokleslých lidí. Nedávný sexuální skandál, kdy britská dívka přeblafla za minutu přes dvacet mužů, se stal známým po celém světě. Teď veřejnost pobouřila fotka dvou párů, které si klidně souložily na chodníku a vůbec jim nevadilo, že je u toho sledují desítky lidí, kteří se přišli bavit do místního klubu.

Páry se oddávaly sexu na parkovišti v Belfastu poblíž nočního klubu El Divino, který je velmi oblíbený u studentů. Fotka během několika hodin oběhla sociální sítě a stovky lidí jsou morálním úpadkem mládeže znechuceny. „Lidé nemají žádný stud. Je to traumatizující,“ tak zněl popisek u fotky.

Lidé reagují znechucením i v návaznosti na oplzlé video, kde dívka provádí orální sex 24 mužům. „Nejdřív ta št*tka a teď tohle nechutné š*kaní,“ píše rozhořčeně jeden diskutér. „Tito lidé potřebují zachránit,“ přidává se druhý.

Každopádně to pro noční klub rozhodně není dobrý marketing. Lidé jsou zděšeni, že se takové oplzlosti odehrávají i vevnitř a raději se chodí bavit jinam. „Myslel jsem, že El Divino je prima místo, ale raději půjdu jinam,“ říká zděšený místní.