Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další sexuální skandál církve: Tenhle muž donutil 15letou dívku k souloži se psem!

Noah Yabbacome musí také 10 let navštěvovat specialistu na sexuální
úchylky.
Zdroj: twitter.com
Brit Noah Yabbacome (24) byl policií zadržen poté, co na internetu nabádal nezletilou dívku k pohlavnímu styku se psem. Nyní byl odsouzen k jednomu roku vězení.

Policie navíc u syna místního vikáře nalezla 800 fotografií s dětskou pornografií. Některé z obrázků byly policií označeny za bestiální.

Noah byl zatčen již v únoru roku 2013 poté, co na chatu opakovaně vyzýval 15letou dívku k sexu s jejím domácím mazlíčkem. Policie bohužel nedokázala dívku vypátrat, a tak nemohla dokázat její nezletilost.

Odporný zvrhlík se tak dostal díky kauci na svobodu a během několika dní prokázal, co je opravdu zač. Vypůjčil si cizí iPad a stáhl si dalších 700 fotografií nahých dětí.

Seržantka Vicky Midgley k události poznamenala: „Je to jeden z nejděsivějších případů, na kterých jsem musela pracovat. Vezměte si jen, jak se ten mladý muž choval po složení kauce. Je to zvrhlík.“

Policie přitom ale musí bojovat i s názorem veřejnosti, která má tendenci syna vikáře omlouvat.

„Ti, kteří tvrdí, že je to jen fantazie na internetu, nechápou dopady té záležitosti! Na těch fotografiích jsou skutečné děti, které jsou skutečnými oběťmi sexuálního zneužívání!“ řekl k celému případu soudce John Pini.

Poté ale syna vikáře odsoudil jen na jeden rok odnětí svobody.

Související články

Další články