Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další Sex ve městě? Tohle jsou ukázky z nejnovějšího pokračování legendární série

Seriál Sex ve městě patří mezi klasiky, které lze bez jakéhokoliv přehánění nazvat kultovními. Není tak divu, že tok peněz, který rozjela hlavně nová pokračování, se produkčním společnostem líbí a další, tentokrát opět seriálové, pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Seriál startuje už devátého prosince, kdy diváci na streamovací službě HBO Go dostanou přístup hned ke dvěma premiérovým dílům. Video poskytl web Totalfilm.cz

Sex ve městě (v anglickém originále Sex and the City) je americký televizní seriál natočený v produkci televizní stanice HBO. Má 94 epizod. Posbíral desítky nejrůznějších ocenění, mezi nimi i sedm cen Emmy a osm Zlatých glóbů.

Hlavní hrdinkou je chytrá, zvídavá, veselá, žádoucí a úspěšná novinářka Carrie Bradshawová. Ona a její nejlepší kamarádky prožívají životy úspěšných žen na Manhattanu v New Yorku.

Desetidílný původní seriál A jak to bylo dál, nová kapitola Sexu ve městě z produkce HBO Max od producenta Michaela Patricka Kinga, bude na HBO GO uvedena dvěma epizodami 9. prosince. Navazujících osm epizod bude postupně uváděno každý týden ve čtvrtek.

Zdroj náhledového videa: Totalfilm.cz

Související články

Další články