Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Další rozvod v rodině zesnulého Gotta: Dcera Lucie opustila manžela po 13 letech

Jan Kovařík s dnes již bývalou ženou Lucií.
Zdroj: Se souhlasem Jan Kovařík
+ Dalších 5 fotografií
Rozvod
Před nedávnem ztroskotalo manželství Dominiky Gottové a Tima Tolkkiho. Teď v rodině zesnulého Karla Gotta přichází další rozvod. Tentokrát si černého Petra vytáhla Gottova dcera Lucie Kovaříková, které to neklape s manželem Janem. Důkazem o jejich rozdělení je chybějící podpis Jana na rodinném přání k nedožitým Karlovým narozeninám.

V Gottově rodině se rozvádí další pár. S manželem si už nerozumí Karlova dcera Lucie Kovaříková Za Jana byla provdaná dlouhých 13 let, což není úplně krátká doba. Pár má spolu dva syny Vojtu a Honzu, takže krom dělení majetku řeší také střídavou péči.

Přitom ještě loni v říjnu působili jako spokojená rodinka, když se společně objevili na zádušní mši za zesnulého Karla Gotta. Tehdy nic nenasvědčovalo tomu, že by si procházeli manželskou krizí. Opak je ale pravdou, protože se Lucie s Janem rozvádí. To, že už nadále netvoří pár, dokazuje i fakt, že Jan nebyl podepsán na přání ke Karlovým nedožitým narozeninám, který rodina zanechala na Malvazinkách

Střídavá péče a dělení majetku

Podle informací serveru Arfa.cz má pár dokonce už i dohodnuto, jak to bude s majetkem ale s dětmi. "Zatím se na všem dohodli, Honza se odstěhoval. Oba syny, Vojtu i Honzu, vychovávají ve střídavé péči, tráví tak s tátou i mámou stejně času, což je skvělé. Předběžně jsou Lucka s Honzou dohodnuti i na rozdělení majetku. Zatím vše nasvědčuje tomu, že by mohlo jít o klidný rozvod," prozradil serveru blízký zdroj z okolí páru.

Majetkové vyrovnání nebude pro Lucii a Jana nijak komplikované. Byt samozřejmě zůstane Lucii, protože ho dostala od svého otce darem. Kovařík se z bytu odstěhoval již koncem června, přičemž na sociální síti sdílel fotografie, jak mu jde zabydlování se v novém bytě v pražských Košířích.

Nová láska

Mimo to přinesl server také informaci o tom, že Lucie si už za manžela Honzu našla náhradu. Útěchu měla najít v náruči o zhruba pět let mladšího Lukáše.

Krátce poté, co Karel Gott zemřel, požádala o rozvod i jeho nejstarší dcera Dominika Sbalila si kufry a od finského muzikanta Tima Tolkkiho, se kterým dlouhé roky žila v Helsinkách, utekla do Prahy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy