Jennifer Aniston (49) je krásná i úspěšná, přesto má neskutečnou smůlu na chlapy. Nejvíce jí to slušelo po boku Brada Pitta. Dlouhou dobu to vypadalo, že tihle dva spolu zestárnou. Bohužel se pak objevila nádherná Angelina Jolie a odloudila své kolegyni manžela.

Herečka se nemohla ze ztráty svého manžela dlouho vzpamatovat. Po několika letech však nastal zvrat a Jennifer se zamilovala do herce Justina Therouxe. Láska pokračovala veselkou a všichni fanoušci netrpělivě očekávali příchod potomka.

Místo toho ale následoval rozchod. „Rozhodnutí o odluce bylo vzájemné. Proběhlo citlivě a v tichosti na konci loňského roku.“ V kuloárech se šušká, že za rozpadem manželství stojí právě Brad Pitt, který je v poslední době hodně osamocený.

Nic není potvrzeno a bývalý pár se ke svému rozchodu odmítá vyjadřovat. Jak to ale vypadá, tak Jennifer rozpad manželství nese velmi těžce. Smutek zahání cvičením ve fitku a dře na sobě jako šílená.

Další životní rána se ne moc dobře podepsala na jejím vzhledu. Herečka vypadá velmi ztrhaně a unaveně. Tak snad se dá co nejrychleji dohromady a najde konečně tu pravou lásku.