Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další rozvod se na Jennifer Aniston krutě podepsal: Z krásky životem zklamaná stařena

Jennifer Aniston nese rozvod velmi těžce.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Jennifer Aniston (46) v současné době prožívá velmi nepříjemné období, které se na jejím vzhledu nedobře podepisuje. Její manželství s Justinem Therouxem (43) je definitivně u konce. Mezi lidmi se šušká, že za to může právě její bývalý manžel Brad Pitt (54). Pár odmítá sdělit opravdový důvod svého rozchodu, nicméně jeho krach potvrdili oba. Jennifer zahání smutek ve fitku a dře na svém těle do úmoru.

Jennifer Aniston (49) je krásná i úspěšná, přesto má neskutečnou smůlu na chlapy. Nejvíce jí to slušelo po boku Brada Pitta. Dlouhou dobu to vypadalo, že tihle dva spolu zestárnou. Bohužel se pak objevila nádherná Angelina Jolie a odloudila své kolegyni manžela.

Herečka se nemohla ze ztráty svého manžela dlouho vzpamatovat. Po několika letech však nastal zvrat a Jennifer se zamilovala do herce Justina Therouxe. Láska pokračovala veselkou a všichni fanoušci netrpělivě očekávali příchod potomka.

Místo toho ale následoval rozchod. „Rozhodnutí o odluce bylo vzájemné. Proběhlo citlivě a v tichosti na konci loňského roku.“ V kuloárech se šušká, že za rozpadem manželství stojí právě Brad Pitt, který je v poslední době hodně osamocený.

Nic není potvrzeno a bývalý pár se ke svému rozchodu odmítá vyjadřovat. Jak to ale vypadá, tak Jennifer rozpad manželství nese velmi těžce. Smutek zahání cvičením ve fitku a dře na sobě jako šílená.

Další životní rána se ne moc dobře podepsala na jejím vzhledu. Herečka vypadá velmi ztrhaně a unaveně. Tak snad se dá co nejrychleji dohromady a najde konečně tu pravou lásku.

Související články

Další články