Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DALŠÍ ROZCHOD VE STARDANCE! Tanečníka Šinkorové opustila partnerka s malou dcerou

Zdroj: Facebook
+ Dalších 14 fotografií
STARDANCE
Po dřívějším rozpadu vztahu dosavadních stálic ve StarDance Jana Ondera (33) s Lucií Hunčárovou (32) nebo současném rozchodu Davida Svobody (33) s partnerkou Nikolou (22) je tu další nepříjemná vztahová záležitost. O svou dívku přišel i sympaťák Michal Padevět (37), který s Danielou Šinkorovou (45) vyhrál první kolo soutěže!

Jejich tanec v prvním díle nadchl tak, že získali nejvíc bodů a nyní se na ně budou všichni soustředit jako na horké favority soutěže. Zatímco ale Daniela Šinkorová (45) v soukromí pravděpodobně stále zažívá idylu, tanečník a učitel na základní škole Michal Padevět to nemá zrovna lehké.

Ještě v únoru se chlubil na sociálních sítích fotkami s přítelkyní Dominikou, podle našich informací se od něj ale měla nedávno odstěhovat. „Michal se tím nijak ani ve StarDance netají, mluví o tom otevřeně. Přítelkyně od něj odešla před pár měsíci i s rok a půl starou dcerou,“ tvrdí náš zdroj ze štábu taneční soutěže.

Prohlášení k rozchodu

On sám se o tom odmítá bavit. „Nezlobte se, ale k tomu se nebudu vyjadřovat. To je naše soukromá záležitost. Ve StarDance se to ale rozhodně neřeší,“ prohlásil razantně muž, který byl kvůli svým kantorským schopnostem nedávno nominován i na Zlatého Ámose, což je cena pro nejlepšího učitele republiky. Je poznat, že celá záležitost s rozchodem je pro něj nanejvýš bolestivá.

I když ve vztazích se mu asi nyní vůbec nedaří, práce má až nad hlavu a hlavně je pořád a čím dál okouzlenější dcerou Johankou, která se rozpadlému páru narodila v únoru loňského roku. Mluví o ní jako o Jóžině a obdivuje na ní její akčnost.

„Byla i na prvním přímém přenosu. Tanec se jí moc líbí,“ prozradil nám Michal v rámci rozhovoru o StarDance, který přineseme v nejbližší době.

Související články

Další články