Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Další rána z hudebního světa: Oblíbená francouzská zpěvačka zemřela přímo na pódiu!

Barbara Weldens dávala do své hudby vše.
Barbaře Weldens bylo pouhých 35 let, když zkolabovala na pódiu a zemřela. Zpěvačka byla zrovna uprostřed svého turné a zpívala v kostele na francouzském venkově v městečku Goudron v rámci festivalu Léo Ferré.

Talentovaná umělkyně zemřela přímo před zraky svých fanoušků. Podle svědků účinkovala zpěvačka bosá a najednou sebou začala třást, jako kdyby ji zasáhl elektrický proud. Poté padla mrtvá k zemi. Přivolaní lékaři už mohli konstatovat jedině smrt.

Oficiálně se zatím nikdo k tragické události vyjadřovat nechce. „Vyšetřování bude probíhat několik týdnů,“ řekl televizi L'Europe1 tiskový mluvčí místní policie.

Barbara Weldens byla oblíbená umělkyně se vším všudy. Dětství prožila v cirkuse a poté se dala na hudební kariéru. Vydala debutové album Le grand H de l'homme a zvítězila v několika talentových soutěžích. Měla slušně našlápnuto ke kariéře a úspěchu, ale tragická nehoda její život přerušila.

Mohlo by vás zajímat

Další články