Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Další rána pro zdevastovaného Pomeje: Drsná rakovina je zpět!

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
špatná diagnoza
Další špatné zprávy se valí na zlomeného herce Jiřího Pomeje (53). Původně měl minulý týden zamířit na detox do léčebny, ale jeho plány se změnily. Nakonec musel být hospitalizován v nejlepší nemocnici republiky, kde se rozhodovalo, zda bude muset jít na operaci kvůli zlomenině stydké kosti. Pomeje se však dozvěděl, že se mu rakovina vrátila a napadla kosti.

„Ve středu jsem s Jirkou lítal po vyšetřeních v areálu Vojenské nemocnice v Praze. Už je tam hospitalizovaný. Ukázalo se, že již před měsícem mu tamní lékaři řekli, že má zlomenou stydkou kost a poslali ho na další vyšetření, ale on si to nepamatoval, a tak na to kašlal,“ řekl eXtra.cz hercův mecenáš Pavel Pásek

Jenomže jak se ukázalo, situace je poněkud vážnější Důvodem příšerné bolesti kyčle je také to, že se herci vrátila zákeřná rakovina a napadla kosti. „Co vám mám na to říct? Jak to vzal? Nese to! Jde znovu do lítého boje s tou sviní,“ řekl Blesku Pásek.

Jiří Pomeje (53) se ovšem nevzdává a do boje s vážnou nemocí se pouští se vší vervou. Souhlasil s hospitalizací a na řadu přijde co nejrychleji ozařování.

"Jirka všechny zdraví. A já za něho moc prosím, dopřejte mu teď všichni klid. Opravdu ho potřebuje, aby s tou sviní mohl bojovat," dodává Pásek.

Související články

Další články