Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Další rána pro Soukupa. Po nečekaných kopačkách od Agáty řeší vleklé zdravotní problémy

Jaromír Soukup a další rána po rozchodu s Hanychovou: Řeší vleklé zdravotní problémy
Zdroj: Koláž eXrta.cz/herminapress, Pavel Dvořák
+ Další 4 fotografie
rozchod

Jaromír Soukup prožívá zatraceně náročné měsíce. Nejenže se mu rozpadl vztah s Agátou Hanychovou, ale zároveň kvůli svému zadlužení čelí mnoha exekucím. Do toho navíc přišly i zdravotní problémy, jak prozradil pro týdeník Sedmička. 

Rozchod mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem byl v posledních týdnech nejsledovanější kauzou. A zatímco influencerka byla o něco sdílnější a k veřejnosti otevřenější ohledně toho, k čemu mezi již bývalým párem došlo, Soukup mlčel. Rozhodl se udělat velké vyjádření až nyní, aby podle svých slov řekl i svou verzi příběhu. S některými slovy Hanychové totiž nesouhlasí a proti srsti mu bylo i oznámení jejich rozchodu.

"Oznamování rozchodu přes Instagram považuji za nevhodné, ale už se tak stalo,“ vysvětlil Soukup své rozhořčení nad tím, jak se jeho bývalá partnerka rozhodla rozchod oznámit. Za celým rozchodem podle magnáta stojí hlavně jeho nálada v posledních měsících a práce. "Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že příliš pracuju, mám starosti a ne každý den se směju, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem," řekl mediální magnát v rozhovoru pro časopis Sedmička.

Zdravotní problémy

Starosti, o nichž Soukup mluví, se týkají jeho podnikání. Mediální magnát je totiž těžce zadlužený a na jeho firmy již byly uvaleny exekuce. Má přitom jít o stovky milionů korun, jak jsme již psali. Podle zdrojů eXtra.cz se tato skutečnost výrazně podepisuje na Soukupově náladě, čemuž se nelze divit.

Soukup navíc prozradil, že se potýká i se špatným zdravím. "K tomu jsem jen za poslední dva měsíce měl těžké zdravotní problémy, což mi taky nepřidalo, tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník," přiznal Soukup, který však konkrétnější nebyl.

Související články

Další články