Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Další rána pro pašeračku Terezu: Její ctitel je po smrti. Pákistánský advokát zemřel při autonehodě

Další rána pro pašeračku Terezu: Její ctitel je po smrti. Pákistánský advokát zemřel při autonehodě
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
úmrtí
Před třemi dny zemřel známý obdivovatel Terezy Hlůškové (24). Pašeračku kdysi advokát Shoaib Niazi (†35) obhajoval před pákistánským soudem. Češka byla totiž odsouzena za pašování drog. Zesnulý se však do Terezy zamiloval a později ji údajně žádal o ruku.

O tragickém úmrtí ctitele pašeračky Terezy informoval deník Blesk pákistánský právník Aršad Alí z Dunya News. „Shoaib Niazi, který miloval Terezu, zemřel. Niazi si chtěl Terezu vzít. Před třemi dny však právník zemřel při autonehodě,“ řekl Aršad pro Blesk.cz. Zesnulý podle všeho věřil, že je odsouzená Tereza nevinná.

V pákistánském vězení tráví Tereza Hlůšková již dva roky. Za mříže věznice Koh Lakhpat se dostala v roce 2017 poté, kdy bylo na letišti v jejích kufrech nalezeno skoro devět kilogramů heroinu. Terezu shledal soud vinnou a vyměřil jí osm let a osm měsíců za mřížemi. Právě u soudu čtyřiadvacetiletou pašeračku obhajoval advokát Shoaib Niazi. Ten se do ní hluboce zamiloval a dělal vše pro to, aby byla Češka z vězení propuštěna.

Terezin ctitel byl sice ženatý, jedna manželka mu ale nestačila. Několikrát tak pašeračku požádal o ruku. Podle deníku Blesk ho musel soud kvůli jeho chování dokonce vykázat. „Žádná žádost o ruku neproběhla. Se zmíněným právníkem jsem mluvila a on sám o ničem takovém taky neví. Prý by to jeho žena asi těžko nesla,“ tvrdila tehdy Tereza pro Blesk.cz.

Související články

Další články