Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Další rána pro Meghan od Harryho! Její narozeniny se ruší, oslava nebude

Meghan má smůlu.
+ Dalších 121 fotografií
Od té doby, co se herečka Meghan Markle (36) vdala za sexy zrzavého prince Harryho (33), se její život obrátil naruby! Všichni čekali, že její první narozeniny v královské rodině budou velkolepé, ale opak je pravdou. Proč Harry zrušil vévodkyni ze Sussexu její velký den?

Už v sobotu 4. srpna, oslaví své 37. narozeniny vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle. Všichni očekávali, že ji její manžel princ Harry připraví velkolepé překvapení a pozve ji třeba někam na večeři nebo minimálně uspořádá velkolepou party na její počest.

Bohužel ale přišlo velké zklamání a nic z toho se konat nebude! Harry zrušil oslavy narozenin své manželky a místo toho vymyslel náhradní program. Oba dva se totiž zúčastní další svatby! Ženit se má totiž nejlepší přítel prince Harryho Charlie van Straubenzee (29).

Charlie a Harry jsou přátelé od dětství, kdy společně navštěvovali školu v Beckshire. Přátelství jim zůstalo a již mnohokrát se společně ukázali na různých akcích, jako například mistrovství světa v ragby v roce 2015, kde proti sobě nastoupila Anglie a Austrálie. Princ Harry bude dokonce svědkem svého přítele, a tak se oslava Meghan odsouvá na vedlejší kolej.

Mohlo by vás zajímat

Další články