Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další rána pro Marii Růžičkovou: Balí kufry, po krizi v manželství dá sbohem Chomutovu

+ Dalších 28 fotografií
Velká změna
Hokejový trenér Vladimír Růžička (55) měl ve čtvrtek podepsat trenérskou smlouvu se slovenským účastníkem Kontinentální hokejové ligy (KHL) Slovanem Bratislava. A pokud se současné spekulace potvrdí, znamená to jedno: Velké stěhování! Jeho krásná Marie (30) aby si pomalu začala balit kufříky nejen pro sebe, ale i pro svou krásnou dceru... Rodinka by už brzy měla dát severočeskému Chomutovu sbohem.

V pátek o velkém Ružičkově přestupu informoval slovenský deník Nový čas s odvoláním se na „zdroj z hokejového prostředí". Klub ani Růžička tuto informaci zatím nepotvrdili. Podle sportovního ředitele Slovanu Oldřicha Štefla bude klub informovat o aktuální situaci v pondělí. Navíc bývalý trenér reprezentace po uplynulé sezoně skončil na lavičce Chomutova.

Manželé před necelým rokem prošli vážnou krizí, kdy se Marie odstěhovala ze společného domu do centra Chomutova. Naštěstí kvůli dceři se jim povedlo vyhnout se rozvodovým tahanicím a vrátili se k sobě.

Nedávno Marii zemřel otec a teď se nejspíš dozvěděla, že její manžel už nepovede chomutovské hráče. Ale čeká je společné stěhovaní na Slovensko, pokud chtějí být spolu. Přitom v Chomutově má veškeré zázemí – rodinu, ale i chůvu, která jí pomáhá s dcerou… Jenže Vladimír svou trenérskou kariéru ukončit rozhodně nechce a nabídka ze Slovenska v tuto chvíli přišla vhod.

Jak případné stěhování ovlivní vztah manželského páru, ukáží následující dny. Marie ale jistě bude Vladimírovi oporou, výplata v eurech se jistě do rodinného rozpočtu bude hodit.

Mohlo by vás zajímat

Další články