Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další rána pro Lucku Borhyovou: Po rozchodu se snoubencem ji čeká boj o živobytí

V krásné haciendě ve Španělsku trávili většinu dovolených. Kdo
dovolenou platil?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
To, že láska odezní, se v životě prostě stává. Ale jak jde o peníze, tak jde do tuhého. Na Lucii Borhyovou toho musí být poslední dobou strašně moc. Nejenže se rozešla s nevěrníkem Michalem Hrdličkou, ale utrpí i její bankovní konto? Jak to máma samoživitelka zvládne?

Jen co se oklepe z rozchodu s kolegou, tak teď bude muset začít opět dost počítat. Přece jen dvě děti něco stojí a ona je zvyklá na určitý standard. Jenže když opět zůstala na vše sama, tak teprve ty kruté chvíle ještě nastanou.

Musí platit dům v Březiněvsi, ve kterém žije. Podle našich informací navíc Lucie uvažovala o nákupu haciendy ve Španělsku. Nevíme, zda k tomu již došlo. Nebo zda zájem o nemovitost narušily nepříjemné události posledních dnů. Pokud ale ke koupi už došlo, tak moderátorku čeká péče o další nemovitost. Bude na to mít Lucie dostatek finančních prostředků?

Přece jen když plánovala se sporťákem svatbu, tak si určitě myslela, že na všechno to placení budou dva, ale jak to teď sama dá? Její konto není nevyčerpatelné a na Nově se šušká, že její moderátorská pozice také není neotřesitelná, jak si každý myslel.

Jde o to, že Lucie má již profesní vrchol zřejmě za sebou. Na její místo se tlačí další moderátorky, které pro management televize mohou být levnější, a divák? Ten si na ně rychle může zvyknout.

Jaký má nyní Borhyová plat? To televize nezveřejňuje. Hovoří se ale o částce, která se pohybuje kolem magické hranice 100 tisíc korun. Slušné peníze, že? Jenže něco dáte na chod domácnosti, platíte hypotéku a musíte se starat o dvě děti. Navíc si Lucie zvykla na jistý standard. Borhyová je na vrcholu už 17 let. Jak dlouho ale na té úplné špičce ještě vydrží?

V profesním životě se může stát cokoliv. Odsun z prestižních Televizních novin zažila i její kolegyně Markéta Fialová. Na Nově se kvalitní novinářky nechtěli zbavit, zároveň ale cítili, že pro Televizní noviny už není v top formě. Fialová nakonec moderuje Střepiny. Dostane od vedení Novy podobnou šanci jednou i Lucie?

Snad je to vše špatná domněnka, ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Již dlouho se šušká o tom, že pozice Borhyové na Nově slábne. Že na vrcholu už byla.

Po skandálním rozchodu s Hrdličkou se navíc zdá, že tito dva se nemohou potkávat na jednom pracovišti. A kolegyně, které se vydávají za kámošky, cítí šanci, že by se mohly právě nyní posunout výše…

Související články

Další články