Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Další rána pro Lindsay Lohan: Sotva se dostala z drog, zemřela láska jejího života

Zdroj: extra.cz
neštěstí
Život Lindsay Lohan (33) rozhodně není procházka růžovou zahradou. I když za spoustu věcí, které se jí nevydařily, si nese zodpovědnost sama, osud jí uštědřuje rány, které nečekala. Web TMZ informoval o tom, že ve věku 38 let zemřel její bývalý přítel Harry Morton, který byl nalezen ve své vile v Beverly Hills. Ten patřil mezi nejvýraznější a největší lásky jejího života.

Lindsay Lohan se několik let potácela v problémech, které způsobovala pod vlivem alkoholu či drog. Sotva se ze svých závislostí vymanila a začala žít alespoň trochu vyrovnaný život, přišla rána, kterou nečekala. V 38 letech zemřela jedna z největších lásek jejího života, podnikatel Harry Morton

S Mortonem Lindsay randila v roce 2006. Jednalo se o jeden z jejích nejdelších a nejvášnivějších vztahů. Po boku podnikatele, který v pouhých 18 letech založil populární americký řetězec restaurací Pink Taco a byl synem spoluzakladatele legendárních kaváren Hard Rock Café, byla Lohan spokojená.

Movitý mladík byl časem spojován ještě s mnoha dalšími ženami. Randil například s Demi Moore, Britney Spears či Paris Hilton Podle informací zahraničních médií byl ve své vile nalezen příbuzným, přivolaná pomoc ho na místě prohlásila za mrtvého. Čeká se na pitvu a všichni se obávají nejhoršího, jeho sestra se totiž před několika lety předávkovala.

Zda se tato krutá zpráva nějakým způsobem podepíše na střízlivosti Lindsay Lohan je otázkou, nezbývá však než doufat, že smutek dokáže překonat i bez drog.

Související články

Další články