Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Další rána pro Ladislava Freje: Po smrti Gábinky bojuje s koronavirem, chytil ho od Stašové

Další rána pro Ladislava Freje: Po smrti Gábinky bojuje s koronavirem, chytil ho od Stašové
Zdroj: archiv Gabriela Mrkvicová
+ Další 2 fotografie
koronavirus
Ladislav Frej (78) má za sebou velmi těžké období. Nedávno přišel o svou partnerku Gábinu Mrkvicovou (†56) a nyní se herec potýká s další náročnou situací. Nakazil se totiž obávaným koronavirem během zkoušení divadelní hry se Simonou Stašovou (65).

Koronavirus se v posledních dnech šíří mezi lidmi stále více a nemoc se bohužel nevyhnula ani uznávanému herci a dabérovi Ladislavu Frejovi (78). „Jsem pozitivní. Do 19. září musím být v izolaci, uvidíme, jak dopadnou testy. Ale jsem doma, průběh nemoci naštěstí není tak hrozný,“ řekl pro deník Blesk Frej s tím, že nemoc chytil od herečky Simony Stašové

Právě ona pomáhala hercovi poté, co přišel o svou přítelkyni Gabrielu Mrkvicovou, která podlehla zákeřné rakovině. Se Simonou často trávil čas při zkoušení divadelní hry Na zlatém jezeře, během které ho nakazila. Herec už ale patří do rizikové skupiny lidí, pro které může být koronavirus velmi nebezpečný.

„S nikým se nestýkám. Já vůbec nemyslím na hraní v tom stavu, v jakém jsem, fyzicky to není na to, abych poskakoval po jevišti,“ dodal herec, který zatím neví, zda se premiéra hry vůbec odehraje.

Ladislava Freje posud příliš nešetří. Stejně jako zesnulá partnerka Gábina, i jeho manželka Věra Galatíková (†69) zemřela na rakovinu plic. Se svou milovanou ženou strávil třicet let života. odešla v roce 2007.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy