Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další rána pro Kristen Stewart: Po nejméně sexy ženě i nejhorší herečkou!

Sněhurka a lovec
Zdroj: Profimedia

Sága Stmívání je sice kasovním trhákem a každá puberťačka světa prožívá s posmrkaným kapesníkem v ruce love story mezi dívkou Bellou a upírem Edwardem, ale ve skutečném životě se nikomu z filmu nedaří. A nejméně pak Kristen.

Nejprve dostala soukromá romance Kristen Stewart (22) a Roberta Pattinsona (26) na frak, když se herečka spustila s režisérem filmu Sněhurka a lovec, poté byla vyhlášena anglickým magazínem MenKind jako nejméně sexy herečka planety a nakonec si odnesla Zlatou malinu za nejhorší herečku v hlavní roli, a to rovnou za dva filmy!

Hollywoodské dřevo Kristen se totiž „předvedla" nejen ve Stmívání, ale i ve filmu Sněhurka a lovec, který ji stál nejen vztah s Pattinsonem, ale málem i kariéru. Po provaleném románku s režisérem Rupertem Sandersem byla zatracena svými fanoušky, promotéři ji přestali zvát na premiéry a společenské akce a navíc ji odstavili z pokračování Sněhurky.

Tenhle drsný vyhazov ale nejspíš bude tím nejlepším, co se Kristen mohlo stát. Protože tahle neúsměvná přicmrndávačka jednoho výrazu by si za pokračování filmu jistě vysloužila další trpké ovoce.

Související články

Další články