Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Další rána pro hudební svět: Zemřel Joey Jordison (†46), zakládající člen skupiny Slipknot

Zdroj: Profimedia
Smrt hudebníka

V pouhých šestačtyřiceti letech zemřel bubeník a zakládající člen heavymetalové skupiny Slipknot Joey Jordison. Podle dostupných informací večer usnul a ráno už se neprobudil. Přesná příčina úmrtí je zatím nejistá. 

O smrti hudebníka Joey Jordisona z americké metalové skupiny Slipknot informovala jeho rodina v prohlášení. „Joeyho smrt v nás zanechala prázdná srdce a pocity nepopsatelného smutku. Těm, kteří znali Joeyho, rozuměli jeho ostrovtipu, obrovskému srdci a jeho lásce ke všemu, rodině a hudbě,“ píše se ve vyjádření.

Jordison večer usnul a ráno se neprobudil, jak uvedl web TMZ. Zatím ale není jasné, proč zemřel. Vyloučené jsou varianty, že by zemřel v důsledku cizího zavinění nebo používáním drog.

Významný bubeník

Joey byl významný bubeník a zakládající člen skupiny Slipknot. Ta vznikla v roce 1995 a Joey z ní odešel v roce 2013. Není jisté, proč z kapely odešel, ale později prozradil, že bojoval s roztroušenou sklerózou, která mu znehybnila nohy, a proto zabránila hrát na bicí.

Byl významným bubeníkem. Čtenáři Rhytm Magazine ho v roce 2010 ocenili jako nejlepšího hráče posledních pětadvaceti let. Kolegové ho titulovali nejlepším metalovým bubeníkem na světě.

Související články

Další články