Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další rána pro heroinovou Terezu: Místo verdiktu přišlo zklamání!

Zdroj: Lahure News
+ Dalších 23 fotografií
Slibem nezarmoutíš
Slibem nezarmoutíš je pořekadlo, kterým se zřejmě řídí soudce, jenž má na starost případ Terezy H. (22). Před více než týdnem se měla nejznámější česká pašeračka dozvědět, jak dlouho si v Pákistánu odkroutí. Nakonec měl verdikt padnout dnes, ale zase to nevyšlo!

Jestliže teď někdo propadá panice, pak je to Tereza H. (22). Rodačka z Uherského Hradiště, která se pokusila z Pákistánu propašovat devět kilogramů heroinu, už deset měsíců čeká ve vazbě na odsouzení. A verdikt stále nepřichází!

Soudce měl Tereze, která se v minulosti živila i jako luxusní společnice, slíbit, že dnes konečně padne rozsudek. Pašeračka pořád neví, jak dlouho si bude muset v blízkovýchodní zemi odsedět. Namísto konce věčného čekání však přišlo další hořké zklamání.

„Soud s českou občankou dnes nemohl proběhnout z důvodu konání stávky v provincii Paňdžáb. Jednání proto bylo odročeno na čtvrtek,“ řekla eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Verdikt by se tak Tereza měla dozvědět zítra. Vzhledem k tomu, že jde už o asi dvacáté posunutí, je ale pravděpodobnost dalšího čekání velmi vysoká.

Související články

Další články