Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Další rána pro Harryho a Meghan: Chtějí se stěhovat, slavní sousedé je tam nechtějí

Meghan a Harry mají dceru Lili.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
nečekaný problém

Princ Harry a Meghan Markle podle webu Daily Mail způsobili rozruch svým oznámením, že plánují vyměnit svůj domov za nemovitost umístěnou uvnitř elitní kalifornské čtvrti v Santa Barbaře. Jejich novým sousedům se takový nápad vůbec nelíbí.

Zvěsti o přesídlení Harryho a Meghan podle všeho otřásly místními obyvateli v komunitě Hope Ranch, která se nachází v kalifornské Santa Barbaře. Ti se podle deníku Daily Mail obávají, že příchod prominentního páru do oblasti by s sebou přinesl „mediální cirkus“, o který vybraný okruh obyvatel Hope Ranch v žádném případě nestojí.

Přivedou sem cirkus, bojí se místní

Přitom se nedá říci, že by v Hope Ranch už žádné celebrity nebydlely. Seznam současných obyvatel zahrnuje takové hvězdy jako rappera Snoop Dogga nebo hvězdu filmového Tarzana, herce Rona Elyho. Čtvrť se také může chlubit spoustou bohatého vybavení - včetně country klubu, golfového klubu, tenisového kurtu, jezdeckých stezek a vlastní soukromé pláže.

Podle serveru TMZ však mnoho obyvatel Hope Ranch není nakloněno tomu, aby se tam pár nastěhoval, protože se obávají, že Harry a Meghan přivedou do oblasti "cirkus". Zdroje blízké Asociaci majitelů domů na Hope Ranch řekly webu, že obyvatelé jsou znepokojeni plány Meghan a Harryho – kvůli "zavazadlům, která přinesou".

„Nikdo z Hope Ranch nechová zlou vůli vůči nim osobně, ale faktem je, že mnozí se domnívají, že do jejich tichého, supersoukromého místa přivedou cirkus... protože jsou slavní a kontroverzní,“ cituje TMZ své zdroje z oblasti, podle kterých příchod slavného páru "může představovat velmi reálné problémy".

Pro Harryho a Meghan jde o další nepříjemnou zprávu poté, co chyběli na oficiální rodinné fotografii britské královské rodiny. Na ní byl král Karel lll. a jeho žena Camilla po boku prince a princezny z Walesu Williama a Kate.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy