Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Další rána pro Gottovy: Stellinka odešla za svým páníčkem, Ivana zanechala dojemný vzkaz

Další rána pro Gottovy: Stellinka odešla za svým páníčkem, Ivana zanechala dojemný vzkaz
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Smutná zpráva
Sotva se rodina Gottových vzpamatovala z úmrtí Karla (†80), přišla další velká rána. Za svým páníčkem dnes odešla milovaná fenka Káji Stellinka. Bylo jí deset let a bohužel podlehla závažné nemoci. O smutnou zprávu se podělila na sociálních sítích vdova Ivana (44).

Že byl Karel Gott milovníkem pejsků, bylo všeobecně známo. Sám doma choval fenku Stellinku, kterou nesmírně miloval a neskutečně ji rozmazloval. Dnes se Karel se svým milovaným mazlíčkem opět shledá. Nejznámější pejsek Česka totiž bohužel zemřel. Fenka byla poslední měsíce vážně nemocná.

Pro rodinu Gottových je to velká rána, protože Stella byla po jejich boku dlouhých deset let. Tedy dokud ji Ivana nedala těsně před Karlovou smrtí pryč. Že Stellinka zemřela, dala Ivana vědět fanouškům prostřednictvím stránek zesnulého manžela. Pejskovi tam zanechala opravdu nádherný vzkaz, který dojímá k slzám.

Zůstáváš v našich srdcích

"Nejdražší Stellinko, děkujeme Ti za nádherných deset let, které jsme společně v lásce a psí radosti mohli s Tebou prožívat. Některé věci jsou mezi nebem a zemí a jen Bůh ví, proč jsi před pár měsíci onemocněla. Diagnóza zněla: lymfom. Dnes jsi nás opustila a naše veškeré myšlenky jsou s Tebou. Víme s pozemskou jistotou, že už zase ležíš u nohou svého milovaného páníčka. Stello, zůstáváš v našich srdcích a pozdravuj tam nahoře..." napsala Ivana na sociální sítě.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy