Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Další rána osudu pro Radima Uzla: Truchlí pro svou ženu, byli spolu 54 let

Radim Uzel a Helena Uzlová.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
SMUTEK

Popularizátor otevřeného povídání o intimnostech v českých, moravských a slezských ložnicích Radim Uzel (81) opravdu nezažívá nejjednodušší životní období. Loni málem zemřel kvůli covidu, letos se kromě své léčby rakoviny žaludku musel vyrovnat s neuvěřitelně bolestivou ztrátou: zemřela mu manželka Helena (†76).

Radim Uzel: Zemřela mu celoživotní opora

Mám teď pár ran osudu. Zemřela mi manželka. To nejhorší už přebolelo, ale byli jsme spolu 54 let, takže to bylo velmi náročné. Samozřejmě mi moc chybí, ale nedá se nic dělat,“ svěřil se eXtra.cz MUDr. Radim Uzel s tím, že k úmrtí došlo zhruba před půl rokem.

Jeho ženu veřejnost vůbec neznala. I když byl lékař častým hostem společenských akcí, svou paní na ně nebral.

Paní Columbová

„Jsem jako poručík Columbo. Vyznačoval se tím, že pořád hovořil o manželce, žádnou ale neměl. Já sice manželku mám, ale ona je strašný introvert a hrozně nerada se ukazuje,“ vysvětloval sexuolog několik měsíců před manželčinou smrtí v pořadu 13. komnata, v němž vyprávěl o svých problémech s covidem.

Paní byla o pět roků mladší, byla nemocná na srdce, ale zemřela na boreliózu. V posledních letech byla nepohyblivá a odkázaná na invalidní vozík, a tak jsem pečoval o ni a staral se i o vše ostatní. Nemusíte se tedy bát, že bych se teď nezvládl zaopatřit. Celoživotně jsem nám vařil já, a tak v tom pokračuji dál. A musím se pochlubit: vařím velice dobře,“ tvrdí pragmaticky Uzel.

Za manželkou se nechystá

Radim Uzel má se zesnulou ženou dceru, která ho obdarovala dvěma vnuky.

„Je jim patnáct a jednatřicet a jeden je lepší než druhý. To je, panečku, radost! Jen mě mrzí, že ještě nejsem pradědečkem, ale snad se toho ještě dožiju,“ doufá ve světlé zítřky popularizátor erotiky a hvězda reklamy na mužský stimulující přípravek.

Na závěr si přes velmi bolestivé téma stejně neodpustí jeden svůj pověstný fórek.

„Někteří teď mohou vycházet z toho, že manželé většinou jdou do roka po sobě, ale jeden kolega mě potěšil, když mi řekl, že to platí jenom pro baby. Chlapů se to prý netýká,“ neopouští ho ani v takovou chvíli humor.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy