Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Další psí tyran? Nebohý Ronny měl vymlácené zuby a zlomenou čelist. Mlel z posledního…

Tohle si Ronny nezasloužil.
Zdroj: Facebook - Městský útulek Děčín
+ Další 2 fotografie
Sotva Českou republikou otřásl případ brutálního týrání malého štěňátka Jakubem L. (24), vyplul na povrch i další případ. Tentokrát ani ne ročního psa Ronnyho, jehož majitel Ondřej H. bil tak, že mohl dokonce přijít o oko i ucho, a to nemluvíme o tom, že měl vykopané zuby. Naštěstí nebohého pejska zachránil všímavý strážník.

Jakuba L. už znají kvůli jeho násilnému chování napříč celou Českou republikou snad úplně všichni. Mladíkovi, který obzvlášť brutálním způsobem týral malé štěně labradora, hrozí až dva roky vězení. Štěňátko škrtil i kopal. Vše bylo následně zveřejněno na videu. Případ se odehrál na Prachaticku.

To v Děčíně zase trpěl ani ne roční pes Ronny, ke kterému se majitel Ondřej H. také nechoval zrovna vybíravě. Pejsek měl vykopané zuby, zlomenou čelist, hematomy, natržené ucho i poškozené oči. Je až s podivem kolik toho tato zvířecí stvoření vydržela. Nevinného Ronnyho zachránil strážník Václav Němeček (46), jenž byl na případ upozorněn všímavými lidmi.

Odvážný policista se nebál a šel rovnou za násilným majitelem domů. Strážník Němeček se ho při setkání schválně zeptal, kdo má v domě psa. „Řekl, že soused nad ním. Odpověděl jsem mu, že vím, že i on má pejska. Pán se zarazil a to už jsem viděl, že je něco špatně. Zatlačil jsem na něj a zrovna v tu chvíli pes vyběhnul. Bylo vidět, že je pobitý. Schoval se do rohu a já muže vyzval, aby mi dal dokumenty, obojek a tak dále, on k němu měl jen papíry,“ popsal pro Blesk Zprávy psí zachránce. Ronny je nyní v městském útulku v Děčíně.

Související články

Další články