Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Další průšvih ve VyVolených: Castello a jeho Romka dluží miliony! Policejní zdroj promluvil! To budete koukat!

Castellovi od kriminálu zřejmě nic nepomůže. Stáhne sebou i krásnou Sabinu?
Zdroj: FTV Prima, Facebook
+ Další 2 fotografie

Všechno, co jste doposud na eXtra.cz četli o problémech Thomase Castella (38), byl jen slabý odvar skutečné reality. A další podvodnice a lhářka ve Vile, slavomanka Eva (23) s několika trestními oznámeními na krku už není jediná, koho po vypadnutí čekají velké problémy.

S eXtra.cz se po delší době spojil zdroj, podle všeho mimořádně blízký královéhradecké policii, který tvrdí, že některým lidem, kteří na Castellovi "pracují", dost hnula žlučí jeho expřítelkyně Sabina Janičová, která momentálně pobývá ve Vile a která se primárně staví do role bílého koně a oběti Thomasových údajných podvodů.

O té eXtra.cz psalo už dříve, a to poté, co nám přiznala, že za povedeného expřítele musí zaplatit dluh za elektřinu padesát tisíc, ale to je všechno, víc prý platit nebude.

Náš zdroj ale tvrdí, že Sabina nemá čisté svědomí a především udělala v touze po slávě s hostováním ve Vile obrovskou chybu: "Podívejte, Castello není žádná čudla, která někde dluží za nájem a elektřinu. Je vyšetřován pro rozsáhlé leasingové podvody ve spolupachatelství, pro podvod, krácení daně a zajímá se o něj i policie na Slovensku. Sabina tohle všechno ví a ví, že v tom lítá až po uši. Poté, co se objevila v show poprvé a dala tam rozhovor, byla u výslechu, kde evidentně lhala, a navíc proti sobě poštvala část zdejší galerky. Původně si myslela, že sem jde kvůli bouračce, kterou s ní měl Castello na motorce, se kterou měl tu drzost pak zkusit pojišťovací podvod, ale když na ní u výslechu vytáhli leasingové smlouvy s jejím podpisem, začala nepřipravená tvrdit takové věci, že se v tom poveze s ním. Když k tomu připočtu, že její dluhy převyšují tři sta tisíc jen v podvodech s Castellem, který jí zblbnul natolik, že na sebe psala auta, nebytové prostory a také telefonní paušály, je mi záhadnou, že není zalezlá doma, ale naopak ještě v televizi dráždí policajty a hlavně lidi, kteří jí mohou být v Hradci nebezpeční. "

O co jde? Castello má být vyšetřován ve složité kauze leasingových podvodů, které měl spáchat s komplicem a známou figurou královéhradeckého podsvětí M. S., se kterým podnikal u nás a na Slovensku. Má údajně jít až o pětadvacet leasingových podvodů, na nichž se měla podílet i Sabina, neb na několika smlouvách má figurovat její podpis. Navíc z celého vyšetřování údajně vyplývá, že Janičová neoznámila rozsáhlou trestnou činnost, údajně spoléhajíc na případnou pomoc významné královéhradecké romské rodiny, se kterou je spřízněna. U výslechu měla navíc tvrdit něco, co hodně přitěžuje celé skupině okolo Castella.

Informaci přineseme, jen co získáme oficiální vyjádření policie.

Co všechno má Castello na krku? Za co ji Thomas zabije, jen to zjistí? Co přesně udělal Castello s motorkou, na které málem zabil Sabinu, kterou pak 5x operovali? A proč ho ještě pod jiným jménem kdysi údajně vyhostili z USA?

Už brzy na eXtra.cz

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy