Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Další průšvih Tadeáše Růžičky: Veselého měl vydírat a chtěl peníze, ten ho už vidí v base

+ Dalších 5 fotografií

Smyčka kolem Tadeáše Růžičky, známého pod přezdívkou Mawar, se začíná utahovat. A to těší především jeho rivala z Clash of the Stars Tadeáše Veselého. Ten mu během rozhovoru pro eXtra.cz poslal ostrý vzkaz a poradil mu, aby si začal zvykat na tepláky. 

Tadeáš Růžička sice ze všech svých průšvihů obviňuje novináře, kteří o jeho prohřešcích pravdivě a velmi objektivně informují, mezitím se mu ale jeho skutky sčítají. Mawar totiž nejenže musí vyšetřovatelům vysvětlit pozadí napadení muže, kterého měl podle dostupných informací knokautovat na ulici a následně ho fackovat, když bezvládně ležel na zemi, či incident, ke kterému mělo dojít před několika dny v pražských Holešovicích, kdy měl i se svou přítelkyní napadnout dvě dívky, jež se paradoxně měly předtím pokoušet pomoci jeho partnerce, kterou měl podle očitých svědectví fyzicky a psychicky napadat. Nyní se ukázalo, že posílal zprávy Tadeáši Veselému, které mají znaky vydírání.

Růžička chtěl po Veselém 20 tisíc

“Dávám ti týden na to mi vyplatit 20 tisíc za ty nervy s tebou, jinak tě strašně rozšlapu,” měl napsat Tadeáš Růžička svému rivalovi z Clash of the Stars. Ten pochopitelně neodpověděl. Takže přišla další zpráva. “Protože mě sereš dlouho, když to nedáš ty, zaplatí mi někdo jiný, abych tě sundal. Rozmysli si to,” znělo v další z výhrůžných zpráv, které nám Veselý poskytl a jsou k vidění ve videu.

A nezůstalo jenom u slov. Ačkoli sám Růžička Veselého osobně nenapadl, ten tvrdí, že na něj měl poslat partu lidí, která ho měla zbít.

Veselému šlo o zdraví

“To bylo po zápase. Honilo mě asi deset lidí po Praze s nožem. Říkali, že je to za Mawara. Nebál jsem se a ani jsem nešel na policii, ale ta si přijela pro mě, protože u toho byli svědci. Nevypovídal jsem nic špatného, s bengama nespolupracuju, ale mají kamerové záznamy. Takže můžu říct jedno. Maware, připrav si tepláky, protože za chvilku do nich půjdeš,” říká Veselý v rozhovoru pro eXtra.cz. Tadeáš Veselý přitom patří mezi nejvíce nenáviděné a hejtované influencery u nás. On je ale se svým postavením v komunitě spokojený. Co mu vyčítá jeho partnerka a jak se smiřuje s nenávistnými zprávami? To si pusťte ve videorozhovoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy