Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Další promarněný život: Syn supermodelky Stephanie Seymour zemřel, bylo mu 24 let

Zdroj: profimedia.cz
Úmrtí
Tragická událost otřásla životy supermodelky Stephanie Seymour (52) a jejího miliardářského manžela Petera Branta (73). V neděli byl totiž jejich syn Harry Brant (†24) nalezen mrtvý. Podle portálu Daily Mail se omylem předávkoval léky na předpis. Harry už v minulosti opakovaně bojoval s drogovou závislostí.

Syn modelky Stephanie Seymour a miliardáře Petera Branta Harry Brant dlouhé roky bojoval se závislostí na drogách, které se snažil zbavit. Proto se chtěl opět vrátit do odvykacího centra. To už ale nestihl, krátce před nástupem na rehabilitaci se totiž omylem předávkoval léky na předpis.

S tragickou zprávou se nyní musí vypořádat Harryho rodina, která je zdrcená. „Navždy nás bude mrzet, že jeho život zničila tato ničivá nemoc," uvedla rodina pro deník New York Times. "Za 24 let toho dosáhl hodně, ale nikdy nedostaneme šanci vidět, o kolik víc mohl Harry udělat," zoufají si rodiče.

Velký talent na poli módy

Ačkoliv měl Harry cestu ušlapanou rodiči, mnohokrát prokázal, že je velice šikovný. „Byla to kreativní, milující a mocná duše, která vnesla světlo do srdcí tolika lidí. Byl to opravdu úžasný člověk,“ vzpomínají blízcí.

Harry byl známý tím, že experimentoval s pohlavím v módě a kráse, a spolu se svým bratrem Peterem II založil firmu Brant Brothers, která se specializovala na unisexové líčení. I proto ho rodina označila jako „průkopníka v kosmetických produktech, který spolupracoval s významnou značkou na unisexové kosmetické řadě“.

Nejkrásnější bratři

Harry se dokázal prosadit i jako model a pózoval například pro Balmain nebo italský Vogue. Například New York Magazine kdysi označil Harryho a jeho bratra Petra II. jako „nejkrásnější dospívající bratry New Yorku".

Kromě toho byl Harry také nadějným fejetonistou v časopisu Interview Magazine svého otce. Společně doufali, že letos bude mít mladík více kreativního prostoru a zodpovědností. Na to ale bohužel nedošlo.

Související články

Další články