Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Další problém Andrey Verešové: Za nové dechberoucí video si vysloužila salvy smíchu

Andrea Verešová
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
POBAVENÍ
Andrea Verešová (40) a její manžel Daniel Volopich (56) se musejí potýkat s následky kroků neznámého ničemy, který vyrobil hned dvě videa, na nichž si osoby s tvářemi nemálo podobnými těm jejich užívají intimností. Teď to vypadá, že k bezprecedentnímu útoku kolážisty došlo i potřetí.

Andrea Verešová čelí dalšímu útoku

Tentokrát se pravděpodobný útočník rovnou zaměřil na Instagram modelky a půvabné Andree Verešové (40) těžce zranil její vypilovanou angličtinu, zhmoždil její ego a zesměšnil její účet.

K jednomu z Instastories totiž napsal „Dych berúce vystúpenie“ a přidal chybný překlad do angličtiny „Brief taking performance“ (správně má být Breathtaking).

Další napadení hackerem?

Trapné chyby se hned chytili znalci z facebookové skupiny Překladatelské perly a v diskusi se ukázalo, jak hluboko pod kůži se i lidem nepolíbeným světem showbyznysu dostaly zprávy o videích vzniklých koláží

„To její vystoupení taky bylo brief taking,“ rýpe jeden z členů skupiny. „Podle mě to za ni napsal nějaký hacker,“ přidává se další.

Fake

„Já se lekla, že to je začátek toho sex tape,“ míní jedna z členek. Řada lidí příliš nevěří obhajobě Andrey a jejího manžela, kteří tvrdí, že videa kolující po internetu jsou jasný podvrh a že si domácí videa vážně nenatáčejí.

Bude to fake. Tohle by přece ona nikdy nenapsala… Já si myslím, že teď už tento popisek nahlásila na policii… Určitě brzy nabídne odměnu za dopadení pachatele, který se jí naboural do účtu,“ píší další.

Slova o spodním prádle

„Briefs jsou slipy, tak kdo ví, jak to pokračovalo,“ naváží se do chyby jeden z komentátorů. Ti mají z drobného přešlapu velkou legraci, do smíchu ale asi nebude Andree.

Ukazuje se totiž, že skandál kolem videí se nepřehnal a že jí ho, ač je v něm naprosto nevinně a stala se obětí kriminálního živlu, někteří lidé budou předhazovat ještě hodně dlouho.

Související články

Další články