Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Další případ šílené záměny dětí v porodnici: Ženy až po 24 letech zjistily, že vyrůstaly v nesprávné rodině!

Další případ šílené záměny dětí v porodnici: Ženy až po 24 letech zjistily, že vyrůstaly v nesprávné rodině!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie
Dokážete si představit, že by vaše děti vyměnili v porodnici a vy byste velkou část života vychovávali v podstatě cizího člověka? A co když byste se v roli vyměněného ocitli vy sami? Právě do podobné situace se dostaly dvě ženy z Itálie, které vyměnili v roce 1989.

Lorena Cobuzzi a Antonella Zenga se narodily v roce 1989 v italské nemocnici v kraji Apulie. Obě dvě přišly na svět císařským řezem a jejich matky se s nimi proto seznámily až po probuzení z narkózy. Každá z nich ovšem s dcerou té druhé!

A dopad na životy obou holčiček to mělo opravdu veliký. Když poodhlédneme od pouhé skutečnosti, že každá z nich vyrůstala v podstatě s cizími lidmi a neznala své skutečné příbuzné, záměna v porodnici zásadně ovlivnila kvalitu jejich života.

Zatímco Lorena měla idylické dětství a milující rodiče, Antonella vyrůstala v nuzných podmínkách, mnohdy neměli ani co jíst. Rodiče se jí rozvedli a se dvěma sourozenci následně žila s matkou, která se k ní chovala hrubě. Poté, co je opustila, se děti přestěhovaly k prarodičům. Když ti už ale péči o ně nezvládali, byly dány k adopci. Odtud má žena také příjmení Zenga.

Fatální záměna vyšla najevo vlastně náhodou. Rodiče měli totiž už delší dobu tušení, že Lorena není jejich, a tak se pustili do pátrání. Jejich podezření nejvíce narostlo po nalezení fotografie Antonelly, jež jakoby z oka vypadla matce Caterině. Její údajná sestra na snímku byla oproti tomu takřka totožná s Lorenou.

DNA testy všechno stvrdily.

"Udělalo se mi z toho nevolno. Rodiče mi řekli, že dne, kdy jsem se narodila, byly v nemocnici dvě rodiny. Jejich miminka prý zaměnili. Opravdu jsem se cítila hrozně. Už jsem nevěděla, kým vlastně jsem. Komu jsem teď měla říkat mami a tati?" popisuje své tehdejší rozhořčení Lorena.

Dnes se už se zbytkem své biologické rodiny včetně matky stačila seznámit a netají své nadšení. "Při setkání s matkou jsme obě brečely - je úplně jako já. Stejně tak sestra. A shodou okolností jsme dokonce obě provdány za starší muže, kteří se živí děláním pizzy!"

Její vztahy s rodinou Cobuzzi oproti tomu ochladly. Rodiče dodnes neschválili její vztah s o dvanáct let starším mužem, a dokonce jí nebyli ani na svatbě. Antonellu naopak ihned přijali do své rodiny a zdá se, že k ní mají nyní blíž než ke své první dceři.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy