Lidé přestali s matkou Míši sympatizovat, když se dozvěděli, že tíhne k neonacistům. Na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem Hitlerovy manželky Evy Braunové a veřejnosti to přijde příliš.

Také na jejím profilu můžete najít, jak se fotí se zbraněmi a je rasisticky orientována. Nyní se do celé kauzy vložila sestřenice Míšiny matky.

Podle serveru TN.cz promluvila poprvé od zmizení malé Míši. „Maminka od Míši je moje sestřenice, můžeme být od sebe názorově na míle vzdálené, ale jsme jedna krev. Já žiji, jak chci. Evka žije, jak chce. Ani jedna z nás nemá důvod se té druhé zpovídat. Pokud já jsem schopná překousnout její ‚světonázor‘ (a ona můj), proč to proboha řeší cizí lidé?“

„Na kolenou vás prosím. Nechte maminku od Míši být,“ dodává sestřenice matky.

Na sociálních sítích se trochu rozepsala a veřejnosti sdělila: „Ano, je samozřejmě nelogické zastávat se veřejně někoho, kdo se prezentuje způsobem, který je mně samotné odporný a je i nebezpečný. Ve skrytu duše věřím, že ty pomatené projevy jsou jenom jakousi dosti nešťastnou pózou, ke které se ten člověk propracoval. Klidně se spolu nemusíme dál nikdy bavit. V tuto chvíli je však pro mě podstatné, aby se našlo malé dítě.“

Příbuzní vyjádřili matce Míši už poněkolikáté velkou podporu a dodávají, že ať je chování matky jakékoliv, je to nyní bezpředmětné. Hlavní je, aby se vrátila domů dvanáctiletá Míša a na to by se měli v současné době všichni zaměřit, protože tohle je nejdůležitější.