Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Další přestřelka mezi VIP: Po Slováčkově průšvihu s údajným Gottem ko***em se pustil David Kraus do Lucie Bílé a vulgarismy nešetřil. Co o ní řekl?

David Kraus si někdy nevidí do pusy.
Zdroj: herminapress.cz

Nedávno jsme vás informovali o kauze saxofonisty Felixe Slováčka, který se na jedné slovenské party vyjádřil o jistém známém člověku, že je nevyzpytatelný ko**t. Dotyčným měl být údajně Karel Gott, což se nám nechce věřit. Sám Slováček tuto možnost popřel.

Dalším, kdo si pustil pusu na špacír, aniž by domyslel následky svého jednání, je syn Jana Krause David (33), který se jako host rádia Kiss Publikum Zlín vyjádřil na adresu Lucie Bílé (47), že je falešná kráva, jak informuje server spy.cz. (Přesné znění jeho citace je: „Král je přece nahý a Lucka Bílá je falešná kráva, ale s pěkným hlasem.“) Mladému hudebníkovi se údajně nelíbilo Lucčino chování v Talentu, stejně jako její posedlost některými osobnostmi, jako byli například Václav Klaus nebo Jiřina Jirásková, se kterou se Bílá těsně před smrtí herečky nechala za přítomnosti novinářů nafotit přímo v jejím bytě.

„Nemůžu komentovat, co jsem neslyšela. Jsem snadný terč pro každého, kdo si chce zastřílet,“ řekla spy.cz Bílá. Nám se podařilo zjistit, že celá věc se stala už v květnu. Když se ale zjistilo, jak kontroverzní hlášku ze svých úst mladý Kraus vypustil, rádio okamžitě záznam nahrávky, která byla umístěna na webu, odstranilo. Ze zdroje blízkého hudebníkovi také víme, že ho incident pořádně zaskočil a že se snažil zamezit tomu, aby se věc rozmazávala. Vyjádření Davida Krause se nám zatím nepodařilo získat.

Související články

Další články