Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další přepadení pumpy, kde zemřela čerpadlářka Jana (†58): Je benzínka prokletá?

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 28 fotografií
přepadení
V noci z neděle na pondělí byla čerpací stanice v Nelahozevsi, kde byla zastřelena pumpařka Jana (†58), opět přepadena. Policie nyní naštěstí nevyšetřuje vraždu, ale vloupání, a zatím zjišťuje, co všechno přesně zmizelo.

Policejní mluvčí Markéta Johnová serveru tn.cz sdělila, že stanice byla v době vloupání uzavřená. Zatím není jasné, zda na benzínce řádil jeden nebo více pachatelů a také škody se teprve sčítají. Policie se také snaží určit přesný čas vloupání.

Zloděj, případně zloději, si vybrali zrovna onu čerpací stanici, kde na začátku prosince dva muži pro pár tisíc a několik krabiček cigaret zavraždili pumpařku Janu (†58). Zatímco v tomto případě oba podezřelé policie dopadla a soud je poslal do vazby, v novém případě ještě není znám ani počet pachatelů.

Není divu, že pracovníci čerpacích stanic se čím dál tím víc bojí o své životy. Na pumpě v Nelahozevsi se nejedná o první a dost pravděpodobně ani poslední přepadení. Je jen štěstí, že během vloupání bylo zavřeno a nikdo nepřišel k úrazu či o život. Je tato stanice snad prokletá?

Související články

Další články