Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Další povedený virál na song Happy: Podívejte se, jak známá hitovka rozhicovala návštěvníka basketbalového zápasu!

Zdá se, že vlna tanečních předělávek na song Happy Pharrella Williamse ještě není za námi. Naposledy si vzal chytlavý song do parády návštěvník basketbalového utkání v Kentucky.

Američan Peyton Henderson byl během basketbalového zápasu na střední škole v Kentucky na druhé straně barikády a účastnil se ho pouze coby fanoušek. Ani to mu ale nezabránilo, aby veškerou pozornost strhl na sebe a stal se hlavní hvězdou sportovního klání.

Jak se mu to povedlo?

Když se sportovní halou začaly ozývat tóny populární písničky Happy, jednoduše se zvedl ze svého sedadla a před udivenými návštěvníky zápasu začal předvádět taneční sestavu, za kterou by se ani tvůrce hitu Pharrell Williams nemusel stydět.

Lidi si ho následně začali točit a sami basketbalisté se přestali věnovat rozehrávání a pobaveně si na něho ukazovali. Tančící chlapec je teď pochopitelně novým virálním hitem.

Chce to zkrátka se jen nebát, pak se miláčkem internetu můžete stát klidně i vy!

Mohlo by vás zajímat

Další články